به گزارش وال استریت ژورنال گلکسی نوت 5 پیش از موعد معرفی خواهد شد. | مقاله آی تی

به گزارش وال استریت ژورنال گلکسی نوت 5 پیش از موعد معرفی خواهد شد.

- تیر ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=5038

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung Galaxy Note 5

Samsung Galaxy Note 5

طبق رسم هرساله سامسونگ،این کمپانی از جدیدترین پرچمدار فبلت های خود در نمایشگاه IFA رونمایی می کند.شرکت سامسونگ هم اکنون درحال کار بر روی جدیدترین پرچمدار فبلت های خود با نام گلکسی نوت 5 می باشد که قرار است در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی شود اما طبق گزارشی که به تازگی از سوی روزنامه وال استریت ژورنال منتشر شده،کمپانی سامسونگ قصد دارد از عضو جدید خانواده گلکسی نوت خود،پیش از موعد و قبل از برگزاری نمایشگاه IFA رونمایی کند.

این خبر از سوی آقای جاناتان چنگ،روزنامه نگار وال استریت ژورنال منتشر شده است.در ادامه این گزارش اعلام شده کمپانی اپل هم قصد دارد در ماه سپتامبر و کمی بعد از نمایشگاه IFA از جدیدترین تلفن یا تلفن های هوشمند خود رونمایی کند.به گفته روزنامه نگار وال استریت ژورنال،دلیل اصلی کمپانی سامسونگ از معرفی پیش از موعد گلکسی نوت 5 سنت شکنی و جلب توجه بیشتر است.

البته انجام اینکار برای کمپانی سامسونگ به نظر عادی می باشد چرا که این غول تکنولوژی سال گذشته نیز برای معرفی تلفن هوشمند گلکسی آلفا نیز همین کار را انجام داد و آن را پیش از موعد هرساله خود معرفی کرد.با این اوصاف احتمالا فبلت گلکسی نوت 5 اواسط تابستان معرفی خواهد شد و فقط برای بازدید عمومی در نمایشگاه IFA 2015 برلین به نمایش در بیاید.

در این گزارش چیزی از زمان دقیق معرفی فبلت گلکسی نوت 5 و تلفن های هوشمند جدید اپل گفته نشده.پس فعلا باید منتظر بمانیم تا اخبار دقیق تری از این محصولات منتشر شود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه