بخشی از مشخصات گلکسی نوت 4 مشخص شده است | مقاله آی تی

بخشی از مشخصات گلکسی نوت 4 مشخص شده است

- فروردین ۱۸, ۱۳۹۳ - ۰۴:۱۲ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=812

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung-Galaxy-Note-4-concept-Jermaine-2

 

درست پس از اینکه گلکسی اس 5 در رویداد MWC در ماه فوریه به دنیا معرفی شد، همه گوشها منتظر شنیدن خبری از پرچمدار سری نوت این کمپانی بود. سری دوست داشتنی نوت که پرچمدار فعلی‌اش در بسیاری از زمینه‌ها برتر بوده است. این پرسش ذهن خیلی‌ها را درگیر کرده است که سامسونگ برای پرچمدار آتی خود از سری نوت، چه چیزهایی را در نظر گرفته است؟ امروز پس از آنکه CNMO فهرستی از مشخصات احتمالی این هوشمند را منتشر کرد، شاید بتوان تقریبا حدس زد که نوت 4 چگونه ظاهر خواهد شد.

گفته می‌شود که این هوشمند مجهز به یک صفحه نمایش QHD یعنی با رزولوشن 2560×1440 پیکسل خواهد بود.احتمالا به خاطر دارید که شایعات پیش از ظهور اس 5 هم حرف از تجهیز این هوشمند به یک صفحه نمایش QHD می‌زدند، اما خب درست از آب در نیامد. حالا هم ظاهرا نوبت نوت4 شده است.

این شایعات بعلاوه اظهار داشته‌اند که نوت 4 درست مثل اس 5 ضد آب و گرد و غبار خواهد بود و این اولین باری خواهد شد که یک نماینده از سری نوت این ویژگی‌ها را خواهد داشت.

احتمالا گلکسی نوت 4 را می‌توانیم در رویداد IFA برلین در ماه سپتامبر سال 2014 ببینیم و قطعا تا آنزمان باید منتظر کلی شایعات جور واجور دیگر درباره این هوشمند باشیم.

منبع: آی تی رسان

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه