در گلکسی نوت 5 قابلیت "نوشتن در PDF" وجود خواهد داشت. | مقاله آی تی

در گلکسی نوت 5 قابلیت “نوشتن در PDF” وجود خواهد داشت.

- تیر ۱۵, ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۹ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=4859

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

S-Pen on Galaxy Note 5

S-Pen on Galaxy Note 5

زمان زیادی به رونمایی گلکسی نوت 5 نمانده است و طبق معمول شایعاتی در مورد این دستگاه فضای مجازی را پر کرده است.سامسونگ در تاریخ 10 بهمن 1393 پتنت جدیدی را در یک شرکت تجاری کشور آمریکا ثبت نموده بود؛این قابلیت جدید که Write on PDF نام دارد توانایی ویرایش فایل هایی با فرمت PDF را دارد،این قابلیت نرم افزار کامپیوتری است که برای تلفن های همراه، اسمارت فون ها، تبلت ها و پلیرهای موسیقی پرتابل و همچنین کامپیوترهای قابل حمل طراحی شده و به کاربر امکان می دهد که اسناد PDF، عکس ها و فایل های خود را حاشیه نویسی کرده و ذخیره نماید.

البته هم اکنون قابلیت نوشتن مستقیم در فبلت و تبلت های نوت وجود داردکه ولی نخست باید از فایل مورد نظر خود اسکرین شات بگیرید و سپس بر روی آن چیزی بنویسید. این قابلیت همراه با انتشار گلکسی نوت 5 رونمایی خواهد،اما به غیر این تابع جدید نسخه جدیدی از قلم S-Pen با قابلیت‌های بیشتر رونمایی خواهد شد.

جزئیات بیشتری از این قابلیت برای گلکسی نوت 5 گفته نشده است. این گوشی با داشتن ظاهری زیبا و سخت افزاری عالی با داشتن این قابلیت هوشمندتر خواهد شد و بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه