وبسایت جدید اپل

وبسایت جدید اپل

اگر به تازگی به وبسایت اپل سرزده باشید احتمالا تا الان متوجه شاهر جدید این وبسایت شده اید.البته به غیر از ایجاد تغییرات ظاهری،تغییراتی در برخی از بخش های دیگر این وبسایت اعمال شده است،تغییراتی که شاید در نگاه اول به چشم نیاید و متوجه آن نشوید ولی با دقت بیشتر در بخش های جدید این وبسایت مسلماً متوجه خذف یک بخش مهم از این وبسایت شده اید،بله حدس شما درست است،بخش فروشگاه آنلاین اپل حذف شده است و دیگر آدرسی به صورت store.apple.com به عنوان آدرس فروشگاه اپل وجود ندارد.در مقابل فروشگاه آنلاین اپل با وبسایت اصلی این کمپانی یکی شده و تمام محصولات مربوط به این شرکت در وبسایت اصلی به فروش می رسد.

در وبسایت جدید اپل اگر بر روی لینک فروشگاه آنلاین این شرکت کلیک کنید،دیگر به جای آنکه به سایتی با آدرس store.apple.com هدایت وید مستقیماً به صفحه اصلی این وبسایت یعنی آدرس apple.com هدایت می شوید،در واقع می توان گفت صفحه هوم فروشگاه آنلاین اپل همان صفحه هوم وبسایت اصلی این شرکت است.

در این وبسایت کاربران در هنگام ثبت محصول مورد نظر خود به جای منتقل شدن به آدرس قبلی،محصول مورد نظر آن ها در بخشی به نام سبد خرید ثبت می شود.

اگر متعجب شده اید که چرا کوپرتینویی ها بعد از این همه سال تصمیم به ادغام فروشگاه آنلاین با وبسایت اصلی خود گرفته اند به حرف هایی که سخنگوی اپل TechCrunch در این خصوص زده توجه کنید:

با این کار اپل برای مشتریان خود یک مقصد ساده در نظر گرفته است که یادگیری و خرید محصولات را آسان تر می کند و کاربران این فروشگاه دیگر به گشت و گذار در دو وبسایت مختلف نیاز نخواهند داشت و همچنین دچار سردرگمی نخواهند شد.

وبسایت جدید اپل هم اکنون در سراسر جهان در دسترس کاربران قرار دارد و بدون اینکه به حالت تعمیر تغییر وضعیت دهد توانسته ظاهری جدید برای خود دریافت کند که این عمل از طرف اپل بسیار تعجب برانگیز است چرا که تغییر ظاهر وبسایتی به بزرگی وبسایت اپل آن هم بدون قرار گیری در وضعیت تعمیر نیازمند برنامه ریزی قوی می باشد.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما