تصاویر منتشر شده از ساعت هوشمند onePlus را اینجا ببینید. | مقاله آی تی

تصاویر منتشر شده از ساعت هوشمند onePlus را اینجا ببینید.

- مرداد ۱۱, ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۵ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2335

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

OnePlus smart watch

OnePlus smart watch

تصویر بالا اسکرین شاتی از وبسایت oneplus است که توسط وبسایت BGR گرفته شده که در آن تصویر یک ساعت البته از نوع هوشمند مشاهده می شود که طبق گفته وبسایت BGR این ساعت همان ساعت هوشمند oneplus تحت عنوان onewatch می باشد که درآینده معرفی خواهد شد.

از عنوان onewatch و مارک +1 در پشت ساعت می توان اطمینان حاصل کرد که این ساعت توسط oneplus طراحی شده گرچه از هوشمند بودن آن نمیتوان اطینان صد در صد حاصل کرد اما براساس شایعاتی که در این مدت درباره ساعت هوشمند کمپانی oneplus منتشر شده به احتمال بسیار بالا این ساعت همان ساعت هوشمند oneplus است.

Oneplus Onewatch

Oneplus Onewatch

هنوز اطلاعاتی از مشخصات فنی این ساعت هوشمند منتشر نشده اما بر اساس تصاویر بالا تاحدودی می توان اطلاعات مربوط به OneWatch را بدست آورد.

طبق گفته های وبسایت BGR این ساعت هوشمند از یک صفحه نمایش OLED که توسط پوششی از یاقوت کبود محافظت شده استفاده خواهد کرد،مجهز به یک باتری خمیده با قابلیت شارژ بی سیم Qi خواهد بود و بند ای آن جنس چرم می باشد دارای یک  دکمه تنظیم قابل برنامه‌ریزی می باشد و بدنه آن نیز از جنس تیتانیوم خواهد بود.

همچنین وبسایت BGR اعلام کرده که دو دلیل برای تقلبی بودن این تصاویر وجود دارد،دلیل اول املای غلط واژه ی یاقوت کبود به صورت Saphire به جای Sapphire گرچه املای نادرست در همه ی نوشته ها امری عادی است اما در مورد چنین خبری  مطمئنا قبل از انتشار تصویر نوشته با دقت مطالعه می شود،دلیل دوم سابقه ی بد وبسایت Oneplus در لو دادن تصاویر محصولات خود که در مورد عرضه  OnePlus Tab خبر اشتباه اعلام کرده بود.

هنوز زمان معرفی این ساعت هوشمند و حتی صحت تولید این ساعت توسط OnePlus اطلاعاتی منتشر نشده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه