گوشی oneplus One در جیب صاحبش منفجر شد. | مقاله آی تی

گوشی oneplus One در جیب صاحبش منفجر شد.

- شهریور ۷, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2598

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

oneplus One

 

به دلیل اشتباه شرکت وان پلاس بعد از باز طراحی محصولاتش که در این اشتباه مجموعه ای از علامت‌های نظارتی اجباری را قرار داد تا این محصولات در اروپا به راحتی به فروش برسند گوشی وان این کمپانی در جیب صاحبش منفجر شد.

کاربری با نام MiYzu در فروم مربوط به کاربران شرکت وان پلاس توضیح داده که از منزل خارج شده و در هر بود که به طور ناگهانی گوشی در جیب منفجر شد.براساس گزارش وبسایت Android Police این کاربر درحال پیاده روی در مترو بوده که ناگهان باتری گوشی onelpus One بدون اخطار قبلی یا گرم شدن بیش از حد در جیبش منفجر می شود در خصوص صدمات وارد شد پای این شخص کمی سوخته و گوشی نیز کاملا نابود شده است.

گوشی oneplus One منفجر شد.

کمپانی وان پلاس در برخورد با این قضیه به سرعت عمل کرده تا اعتبار خود را از دست ندهد و در همین راستا با این کاربر تماسی برقرار کرده و از این موضوع متاثر شده و همچنین با پذیرفتن مشکل گوشی سعی داشته این مسئله را با مشتری خود حل کند.

کری پی مدیر کمپانی وان پلاس در مورد ان مشکل گفت: ((ما بسیار متاسفیم که یکی از کاربران ما به وسیله دستگاه خود با چنین تجربه‌ای رو به رو شده، ایمنی مشتری‌ها درجه اول نگرانی و توجه ما است. ما اخیرا با MiYzu ارتباط برقرار کرده‌ایم تا بیشتر در مورد شرایط او بدانیم، همچنین کارکنانی از شرکت OnePlus را فرستادیم تا وضعیت پشتی دستگاه را بررسی کنند. از این طریق می‌توانیم از تکرار چنین مشکلاتی در آینده جلوگیری کنیم. ))

در ادامه نیز گفت: ((این نخستین بار است که چنین اتفاقی برای محصول این شرکت رخ داده،ما به طور یقین گئشی دیگری برای این کاربر خواهیم فرستاد و همچنین تمام صدمه های وارد شده به شلوار جین و سوختگی پای این شخص را بررسی می کنیم و تمام هزینه های پزشکی مرتبط با این حادثه را پرداخت خواهیم کرد. ))

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه