شایعاتی در مورد پرچمدار جدید نوکیا با نام Nokia superman | مقاله آی تی

- اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=1165

Nokia-Superman

بعد از پیوستن نوکیا به مایکروسافت شایعاتی مبنی بر ساخت تلفن هوشمند جدید نوکیا توسط مایکروسافت به نام Nokia superman منتشر شده که مایکروسافت قصد دارد بر روی دوربین این گشوی تمرکز بیشتری داشته باشد.

بر اساس شایعاتی که در این زمینه منتشر شده نوکیا در حال تولید گوشی هوشمند خود با نام سوپر من است که دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو می باشد.به نظر می رسد مایکروسافت با این گوشی قصد مانور تبلیغاتی برای استفاده از دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو گوشی را دارد.البته ناگفته نماند گوشی ام8 اچ تی سی نیز از یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو برخوردار است.

این گوشی از یک صفحه نمایش 4.7 اینچی برخوردار است و مایکروسافت قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری این گوشی را روانه بازار کند.مایکروسافت در صدد انجام دو بروز رسانی برای ویندوز فون 8.1 می باشد و نوکیا سوپرمن احتمالا با دومین بروز رسانی ویندوز فون 8.1 معرفی و عرضه خواهد شد.

قبل از معرفی رسمس نوکیا سوپرمن،ماکروسافت تلفن هوشمند goldfinger را معرفی خواهد کرد که لدون لمس صفحه نمایش می توان با این گوشی کار کرد.این گوشی در حال سپری کردن آزمایش های نهایی خود می باشد و به زودی معرفی خواهد شد.

هنوز در مورد برندی که این دو گوشی با آن معرفی خواهند شد چیزی اعلام نشده است.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه