تبلت اندرویدی نوکیا N1

تبلت اندرویدی نوکیا N1

چندی پیش در مطلبی خبر از معرفی نخستین تبلت اندرویدی نوکیا با نام نوکیا N1 دادیم،حدود دو ماه از این خبر منتشر شده و اکنون شرکت نوکیا در حال عرضه این تبلت در کشور های مختلف است،یکی از این کشور ها،کشور چین است که حدود جهار روز پیش فروش این تبلت در این کشور آغار شده است.

در این چهار روز نوکیا به اعداد قابل توجهی در فروش این محصول دست پیدا کرده که می توان از فروش 20 هزار دستگاه تبلت نوکیا N1 در کمتر از 5 دقیقه حرف زد.

به گفته ی چند وبسایت چینی شرکت نوکیا توانسته در مدت زمان 4 دقیقه و دو ثانیه بیش از 20 هزار عدد از تبلت اندرویدی خود را به فروش برساند.

تبلت نوکیا N1 تشابه ظاهری بسیاری با آیپد مینی اپل دارد ولی از قیمت بسیار پایین تری نسبت به آیپد مینی برخوردار است که شاید همین عامل مهمترین دلیل فروش موفق این محصول در کشور چین باشد.قرار است فروش دوم این تبلت در کشور چین از سه روز دیگر آغاز شود که اگر نوکیا با همین روال پیش برود به موفقیت های بیشتری دست خواهد یافت.

این تبلت علاوه براین که بسیار مشابه آیپد مینی است توانسته رتبه بالاتری نسبت به آیپد مینی 3 در پنجمارک های ANTUTU و GFXBench به دست آورد.

رتبه نوکیا N1 در پنجمارک GFXBench

رتبه نوکیا N1 در پنجمارک GFXBench

تبلت نوکیا N1 در تست منهتن پنچمارک GFXBench توانست رتبه 589 فریم را به دست آرود که 36 فریم بالاتر از تبلت آیپد مینی 3 در این تست است همچنین در پنجمارک T-Rex امتیاز 1.437 و در پنجمارک T-Rex Offscreen امتیاز 1.691 را بدست آورده که هر دو امتیاز نیز بالاتر از امتیاز آیپد مینی 3 در این دو پنجمارک است.

 

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما