تصاویرجدیدی از گوشی Lumia 830 نوکیا منتشر شد. | مقاله آی تی

- مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۷ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=2459

Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830

ماه گذشته بود که تصاویری از یک گوشی جدید طرح لویما منتنشر شد که گفته شد احتمالا آن گوشی Lumia 830 است که می توانید آن تصاویر را در این مطلب مشاهده کنید.روز گذشته هم  تعدادی تصویر جدید از گوشی Lumia 830 منتشر شد که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

براساس اخبار و شایعات این گوشی یک گوشی رده متوسط خواهد بود و می توان گفت نخستین گوشی رده متوسط ساخت نوکیا می باشد،همچنین اعلام شده این گوشی در جریان نمایشگاه IFA 2014 در برلین در 13 شهریور به همراه گوشی لومیا 730 که برای عکس های سلفی طراحی شده معرفی خواهد شد.

Lumia 830 زرد رنگ

گوشی Lumia 830 از یک صفحه نمایش 4.5 اینچی با رزولوشن مشخص نشده استفاده خواهد کرد،همچنین مجهز به یک پردازنده اسنپدراگونی خواهد بود و قابلیت پشتیبانی از ارتباط LTE را دارا می باشد. طبق اسم و مشخصات این گوشی می توان گفت این گوشی در بین دوگوشی Lumia 930 و Lumia 730 قرار خواهد گرفت.

Lumia 830 زرد رنگ

طبق گفته ها این گوشی مجهز به دوربین PureView خواهد بود  و می توان احتمال داد از یک دوربین 41 مگاپیکسلی مانند Lumia 1020 استفاده خواهد کرد،همچنین ممکن است از یک دوربین 20 مگاپیکسلی مانند Lumia 930 استفاده کند.

Lumia 830 نارنجی رنگ

هنوز مشخصات فنی این گوشی به طور کامل منتشر نشده ولی همان طور که مشاهده می کند احتمالا Lumia 830 در سه رنگ بنفش کمرنگ،سبز،زرد و نارنجی عرضه خواهد شد.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

  • اشتراک گذاری

  • Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه