Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830

پیش از این نیز تصاویر دیگری از گوشی Lumia 830 منتشر شده بود اما این تصویر با کیفیت ترین تصویری است که از این گوشی منتشر شده،همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید طراحی ظاهری Lumia 830 با سایر گوشی های سری لومیا تفاوت چندانی ندارد و می توان گفت تقریبا از همان طراحی های قبلی ایده گرفته است.

می توان گفت این گوشی نخستین گوشی ساخت کمپانی مایکروسافت به تنهایی است که در هفته های آتی از آن رونمایی خواهد شد.مشخصات فنی این گوشی نیز احتمالا زمان معرفی رسمی اعلام خواهد شد.

طراحی ظاهری این گوشی شباهت بسیاری به گوشی Lumia 925 دارد اما شکل لنز دوربین آن مانند گوشی Lumia 1020 است و این احتمال نیز وجود دارد که در گوشی Lumia 830 هم شاهد دوربینی با کیفیت بالا همانند گوشی لومیا 1020 باشیم.هنوز مشخص نیست که این گوشی با برند نوکیا وارد بازار خواهد شد یا مایکروسافت اما شایعات حکایت از این دارد که احتمالا مایکروسافت فعلا قصد دارد گوشی های ویندوز فونی خود را با نام نوکیا عرضه کند.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما