احتمال عرضه تبلت Surface جدید در اکتبر امسال | مقاله آی تی

احتمال عرضه تبلت Surface جدید در اکتبر امسال

- مرداد ۸, ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۳ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2313

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

تبلت Surface

تبلت Surface

در ابتدا برای دوستانی که از تبلت های Surface اطلاعی ندارند باید گفت که سرفیس تبلت ساخت کمپانی مایکروسافت است که تحت سیستم عامل ویندوز 8 وارد بازار تبلت ها شد.اخباری درباره نسل جدید این تبلت ها منتشر شده که می توانید در ادامه بخوانید.

به تازگی اخباری از DigiTimes و به نقل از یک منبع تایوانی که جزء  زنجیره‌ی تامین و تولید محصولات مایکروسافت است منتشر شده که در آن اعلام شده مایکروسافت نسل جدید تبلت های سرفیس خود را در ماه سپتامبر وارد خط تولید میکند و در اکتبر نیز به طور رسمی از این Surface جدید رونمایی خواهد کرد.

در ابتدای امسال نیز اخباری مبنی بر انتشار تبلت Surface Mini به همراه SurFace Pro 3 شایعه شده بود که در مدت زمان کوتاهی خبری مبنی بر صرف نظر کردن مایکروسافت از نسخه مینی تبلت های سرویس به دلیل متصور نبودن تفاوت رقابتی نیز منتشر شد ولی همچنان برخی از کازشناسان معتقد اند که مایکروسافت قصد عرضه نسخه مینی تبلت های خود رادارد که البته این خبر تایید نشده است.

در صورت صحیح بودن نظر کارشناسان،پاییز امسال باید منتظر دو تبلت جدید از خانواده سرفیس باشیم. احتمال انتشلر نسخه مینی کم است اما امکان عرضه یک نسخه جدید از تبلت سرفیس بسیار زیاد است تا حدی که جزئیاتی از این تبلت نیز منتشر شده است.

در اخبار و شایعات منتشر شده اعلام شده این تبلت مجهز به یک صفحه نمایش 10.6 اینچی است همچنین از بدنه ی آن نازک تر  از Surface Pro 3 می باشد.در کنار این اخبار و شایعات باید اعلام کنیم که هنوز این خبر ها توسط مایکروسافت تایید یا رد نشده پس باید همچنان منتظر اخبار تایید شده در مورد نسخه جدید تبلت مایکروسافت باشیم و بعد به بررسی آن بپردازیم

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه