گوشی مشترک هوآوی و گوگل در پاییز معرفی خواهد شد. | مقاله آی تی

- تیر ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=5041

هواوی

هواوی

اخبار زیادی راجع به تولید نکسوس بعدی گوگل توسط هوآوی را شنیده ایم ولی حال خبر تازه ای انتشار یافته است. احتمالا نکسوس بعدی که توسط هوآوی در حال تولید است در پاییز منتشر خواهدشد.

مدتی پیش یکی از کارمندان شرکت هوآوی در انگلیس خبر معرفی نکسوس هوآوی را مطرح کرده بود و حتی وب‌سایت Android Polic در ماه پیش خبر از انتشار نکسوس بعدی در دوسایز مختلف را داده بود که نسخه 5/7 اینچی توسط هوآوی و نسخه 5/2 اینچی توسط ال‌جی ساخته خواهدشد.

این همکاری بین گوگل و هواوی قطعا برای هر دو طرف سود آور خواهد بود. هوآوی،گوگل را در قسمت توسعه‌ی شبکه وایرلس جهانی یاری خواهد کرد و گوگل به هوآوی در زمینه تولید گوشی و ساعت‌های هوشمند کمک خواهد کرد، همچنین هوآوی درحال کمک به گوگل برای راه اندازی اپ‌استور موبایلی در چین است زیرا دولت چین گوگل را در این زمینه بسیار محدود کرده است.

ساخت گوشی جدید نکسوس توسط هوآوی گام بزرگی در پیشرفت این شرکت است زیرا هوآوی در بازار‌های غربی به خوبی شناخته شده نیست و همکاری با گوگل در این زمینه و ساخت ساعت‌های هوشمند باعث معروف شدن این شرکت در بازارهای آمریکا و اروپا است.

آخرین نکسوس های تولید شده، نکسوس 6 که توسط موتورولا و نکسوس 9 که توسط اچ‌تی‌سی ساخته شده است هستند.نظر شما راجع به این دو گوشی و نکسوس بعدی چیست؟


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه