لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

بعد از گذشت تقریبا دو سال ازراه اندازی وبسایت مقاله آی تی،تصمیم گرفتیم لوگوی فعلی این وبسایت را با لوگویی جدید تعویض کنیم تا هم از یکنواختی در آمده و هم تنوعی ایجاد کرده باشیم.

در حقیقت در ابتدای سال 1394 قصد تعویض لوگو را داشتیم،همان طور که در ایام تعطیلات نوروز قالب این وبسایت را به قالبی جدید بروزرسانی کردیم.اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد تغییر لوگو با وقفه ای چند ماهه روبه رو شد ولی بالاخره زمان آن فرارسید و امروز روز رونمایی از لوگوی جدید این وبسایت است.

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

توضیحاتی در خصوص لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی:

در ابتدا در خصوص رنگ بندی این لوگو،تصمیم گرفتیم از رنگ هایی که در طراحی های متریال استفاده می شود بهره ببریم.در چندماهه گذشته میزان طراحی های متریال رو به گسترش بوده و اپلیکیشن ها،وبسایت ها و طرح های گرافیکی بسیاری با این سبک طراحی شده اند که البته از طراحی ساده و در عین حال جذابی برخوردارند.به همین دلیل در لوگو جدید نیز با استفاده از رنگ های متریال،سادگی و جذابی را در کنار هم در لوگو جدید به کار بردیم.

در خصوص شکل کلی لوگو،مفهوم آن به وضوح قابل درک است.این لوگو از ترکیب دو حرف «م» و «آ» تشکیل شده است.شکلی که به رنگ آبی آسمانی است به همراه دایره قرمز پررنگ درون آن،حرف «م» مخفف کلمه مقاله و شکل قرمز کم رنگ که به صورت عمودی قرار گرفته است حرف «آ» مخفف آی تی می باشد که در کنار هم تشکیل کلمه مقاله آی تی را می دهند.

امیدواریم لوگوی جدید وبسایت مقاله آی تی نظر شما را جلب کرده باشد،منتظر نظرات شما هستیم.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما