امکانات جدید زبان برنامه نویسی F# | مقاله آی تی

امکانات جدید زبان برنامه نویسی F#

- مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2524

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

امکانات جدید زبان برنامه نویسی F#

امکانات جدید زبان برنامه نویسی F#

مایکروسافت قصد دارد بروزرسانی جدید از زبان برنامه نویسی متن باز و شی گرا F# برای ویژوال استودیو ارائه کند که گفته شده نسخه 3.1.2 F# tools بروزرسانی های جدید کامپایلر و IDE را برای ویژوال استودیو خواهد داشت.

با توجه با توسعه پلتفرم NET. پشتیبانی از کتابخانه‌های NET. با این بروزرسانی افزایش خواهد یافت که کاربران ویژوال استودیو می توانند با نصب این بروزرسانی به صورت پیش فرض پروژه‌ای در قالب‌های زیر در #F بسازند:

1. NET Framework 4.5, Windows 8, Windows Phone Silverlight 8.

2.  NET Framework 4.5, Silverlight 5, Windows 8, Windows Phone 8.1.

توضیحاتی پیرامون زبان برنامه نویسی F# :

F# یک زبان برنامه نویسی چند الگویی و شی گرایی قوی است که توسط بنیاد نرم افزاری F و به همکاری مایکروسافت که همچنین مایکروسافت مهمترین عضو آن است به صورت open source (متن باز) ارائه می شود که از سال 2008 تا به الان به طور کامل در نسخه های ویژوال استودیو پشتیبانی می شود.

بازدیدکنندگان وبسایت مقاله آی تی می توانند با مراجعه به لینک زیر در وبسایت ما ثبت نام کنند تا در آینده از امکاناتی که مخصوص کاربران ارائه خواهد شد استفاده نمایند.

لینک ثبت نام در سایت:

it-research.ir/register

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه