نسل سوم موتو جی موتورولا

نسل سوم موتو جی موتورولا

امروز بازهم رندرهایی جدید از نسل سوم گوشی موتو جی به بیرون درز کرد.نسل سوم یکی از موفق‌ترین گوشی‌های موتورولا.رندرهای جدید به ما طرح کلی و صفحه نمایش این گوشی را نشان می‌دهد.البته این‌بار این رندرها کیفیت بهتری نسبت به قبل دارند.

پیش از این نیز تصاویر و اطلاعات زیادی از این تلفن هوشمند لو رفته بود که می توانید در این لینک مشاهده کنید.

moto G third edition

درپشت این گوشی طراحی جدید موتو جی مخصوصا درحوالی دوربین آن و لوگوی M به چشم می‌خورد.گفته می‌شود صفحه نمایش این گوشی همانند نسل قبلی،5 اینچ خواهد بود.این گوشی دارای دوربین 13 مگاپیکسلی در عقب و 5 مگاپیکسلی درجلو خواهدبود که باتوجه به میان‌رده بودن این گوشی خوب به‌نظر می‌رسد و بیشترین ارتقا را نسبت به نسل پیشین خود که دوربین های 8/2 مگاپیکسلی داشت،دارد.سیستم عامل موتو جی نیز مطابق انتظار اندروید لالی‌پاپ خواهدبود و از تراشه‌ی اسنپدراگون 410(64بیتی-چهارهسته‌ای-1.4 گیگاهرتز) استفاده خواهد کرد باتوجه به اینکه نسل قبلی آن از تراشه‌ای 32بینی و با سرعت 1.2 گیگاهرتزی اسنپدراگون 400 استفاده می‌کرد.

moto G third ediition

همچنین نسل سوم موتو جی از شبکه‌ی LTE هم پشتیبانی خواهدکرد.این گوشی میان‌رده در ماه آگوست (مهر) معرفی و فروش آن نیز از آمریکا آغاز خواهدشد.

moto G third ediition

نظر شما راجع به نسل سوم گوشی موتو جی چیست؟آن را می‌پسندید؟آیا حاضر به خریدن این گوشی میان‌رده خوش قیمت هستید؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما