تاریخ معرفی ویندوز 9 اعلام شد. | مقاله آی تی

تاریخ معرفی ویندوز 9 اعلام شد.

- شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۱ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2872

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

تاریخ معرفی ویندوز 9

تاریخ معرفی ویندوز 9

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید کمپانی مایکروسافت در 30 سپتامبر برابر با 8 مهر قصد برگزاری یک رویداد اختصاصی برای معرفی ویندوز 9 دارد.

طبق گفته های وبسایت recode این رویداد توسط تری میرسون و جوی بلفیرو دو تن از مدیران ارشد بخش ویندوز مایکروسافت برگزار خواهد شد.در ادامه این وبسایت اعلام کرد که در این رویداد مایکروسافت از بخش هایی که سرمایه گذاری کرده و همچنین امکانات جدیدی که در ویندوز 9 وجود خواهد داشت رونمایی خواهد کرد و نسخه ی اولیه ویندوز 9 را در اختیار توسعه دهندگان نیز قرار خواهد داد.

طبق برخی شایعات مایکروسافت قصد دارد با تغییر برخی ویژگی ها امکانات جدیدی به ویندوز اضافه کند تا توسعه دهندگان به راحتی بتوانند برای تمامی پلتفرم های مبتنی بر ویندوز اپلیکیشن های مختلف طراحی کنند،از جمله این تغییر ادغام کردن ویندوز فون و ویندوز RT با یکدیگر و تبدیل آن به ویندوز است.با اینکار مایکروسافت یکپارچه سازی بیشتری بین پلتفرم های مختلف مبتنی بر ویندوز به وجود خواهد آورد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه