Microsoft Translator for Android

اپلیکیشن مترجم مایکروسافت برای اندروید

کمپانی مایکروسافت روز گذشته از اپلیکیشن مترجم مایکروسافت برای سیستم عامل های اندروید و اندروید ویر رونمایی کرد و هم اکنون این اپلیکیشن برای سیستم عامل های ذکر شده در دسترس کاربران می باشد.با توجه به معرفی این اپلیکیشن،می توان به این نتیجه رسید که تعداد اپ های منتشر شده توسط مایکروسافت برای سیستم عامل اندروید و کاربران این سیستم در حال رشد بیشتری است.

این اپلیکیشن هم اکنون بر روی مارکت گوگل پلی در دسترس است و کاربران سیستم عامل اندروید می توانند به کمک آن گفتار و نوشته های خود را به 50 زبان مختلف ترجمه کنند.

مترجم مایکروسافت

اگر شما از این اپلیکیشن را بر روی تبلت یا گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید باید بدانید که این اپ برتری خاصی نسبت به اپلیکیشن مترجم گوگل ندارد و مزیت ویژه ای به شما ارائه نمی کند.ولی از آنجایی که اپلیکیشن مترجم مایکروسافت در کنار سیستم عامل اندروید،برای سیستم عامل اندروید ویر نیز منتشر شده است و چون کمپانی گوگل هنوز در حال کار بر روی این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید ویر می باشد،اپ مترجم مایکروسافت می تواند برتری نسبتا خوبی نسبت به نسخه گوگل داشته باشد،حداقل برای گجت های پوشیدنی.

Microsoft Translator for Android

اپلیکیشن مترجم مایکروسافت هم امکان ترجمه صدا و هم امکان ترجمه متن را برای کاریر فراهم می کند.این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید نسخه 4.3 و بالاتر قابل استفاده می باشد و هم اکنون می توانید از لینک زیر برای گوشی های اندرویدی خود دریافت کنید.

google-play

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما