کمپانی ال جی یک کیبورد رول آپ برای تبلت ها و گوشی های هوشمندش تولید کرده است. | مقاله آی تی

- شهریور ۵, ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=6444

کیبورد رول آپ ال جی

کیبورد رول آپ ال جی

کمپانی ال جی به تازگی از یک کیبورد با عنوان کیبورد رول آپ برای تبلت ها و تلفن های هوشمند خود رونمایی کرده است که پیش از این کیبوردی با این سبک طراحی ندیده اید.برای آشنایی بیشتر با این کیبورد در ادامه با ما همراه باشید.

کیبورد رول آپ ال جی به گونه ای طراحی شده است که قابلیت جمع شدن یا به اصطلاح لوله کردن را دارد و می توان آن را به دور هم پیچید تا جای کمتری برای استفاده بگیرد.این صفحه کلید با استفاده از بلوتوث به تبلت ها و تلفن های هوشمند متصل می شود و روش کار آن به این صورت است که بعد از باز کردن، به صورت خودکار با نزدیک ترین تبلت جفت می شود.

LG Roll-up Keyboard

در بخش جلویی کیبورد رول آپ محلی در نظر گرفته شده است که می توان تبلت هایی تا سایز ده اینچ را بر روی آن قرار داد.کلید های موجود بر روی صفحه کلید فوق از جنس پلاستیک بوده اما مانند سایر کیبورد های قابل حمل،این کلید ها از نوع تخت نمی باشند که ال جی در این خصوص اعلام کرده هدف از طراحی این نوع کلید برای این کیبورد،داشتن تجربه ای نزدیک به تجربه تایپ کردن با صفحه کلید های کامپیوتر ها می باشد.

roll-up keyboard

کمپانی ال جی اعلام کرده این صفحه کلید تازه آغاز کار ال جی است و این کمپانی قصد دارد در ماه آینده محصولات ورودی بیشتری را معرفی کند.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه