کیبورد رول آپ ال جی

کیبورد رول آپ ال جی

کمپانی ال جی به تازگی از یک کیبورد با عنوان کیبورد رول آپ برای تبلت ها و تلفن های هوشمند خود رونمایی کرده است که پیش از این کیبوردی با این سبک طراحی ندیده اید.برای آشنایی بیشتر با این کیبورد در ادامه با ما همراه باشید.

کیبورد رول آپ ال جی به گونه ای طراحی شده است که قابلیت جمع شدن یا به اصطلاح لوله کردن را دارد و می توان آن را به دور هم پیچید تا جای کمتری برای استفاده بگیرد.این صفحه کلید با استفاده از بلوتوث به تبلت ها و تلفن های هوشمند متصل می شود و روش کار آن به این صورت است که بعد از باز کردن، به صورت خودکار با نزدیک ترین تبلت جفت می شود.

LG Roll-up Keyboard

در بخش جلویی کیبورد رول آپ محلی در نظر گرفته شده است که می توان تبلت هایی تا سایز ده اینچ را بر روی آن قرار داد.کلید های موجود بر روی صفحه کلید فوق از جنس پلاستیک بوده اما مانند سایر کیبورد های قابل حمل،این کلید ها از نوع تخت نمی باشند که ال جی در این خصوص اعلام کرده هدف از طراحی این نوع کلید برای این کیبورد،داشتن تجربه ای نزدیک به تجربه تایپ کردن با صفحه کلید های کامپیوتر ها می باشد.

roll-up keyboard

کمپانی ال جی اعلام کرده این صفحه کلید تازه آغاز کار ال جی است و این کمپانی قصد دارد در ماه آینده محصولات ورودی بیشتری را معرفی کند.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما