تصاویر کانسپت ال جی جی5 مشابه گوشی گلکسی اس6 اج است. | مقاله آی تی

- اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=4162

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ال جی جی5

ال جی جی5

کمتر از یک هفته از معرفی رسمی ال جی جی4 می گذرد اما با این وجود به تازگی تصاویری از طراحی مفهومی پرچمدار بعدی این کمپانی با نام ال جی جی5 منتشر شده که تشابه زیادی به گوشی گلکسی اس6 دارد و بدنه آن نیز فلزی است.

در تصاویری که از این گوشی منتشر شده لبه های ال جی جی5 همانند گوشی گلکسی اس6 اج خمیده می باشد و ظاهر بدنه آن نیز خبر از استفاده از فریم فلزی در این گوشی را میدهد.

LG G5

در کنار تصاویری که از طراحی مفهومی این گوشی منتشر شده است برخی احتمالات از مشخصات این گوشی نیز عنوان شده که از جمله آن می توان به ضخامت 6.4 میلی متری LG G5 اشاره کرد.البته از آنجایی که این تصاویر،کانسپت بوده و فقط طراحی احتمالی این گوشی را به نمایش می گذارد احتمال وجود چنین گوشی با چنین ظاهر و اطلاعاتی از کمپانی ال جی فعلا در حد شایعه ای بیش نیست.

جی5

از آنجایی که کمپانی ال جی به صورت سالانه پرچمدار جدید خود را معرفی می کند و هنوز مدت زیادی از معرفی پرچمدار فعلی این کمپانی نگذشته است،برای اطمینان از وجود ال جی جی5  با چنین ظاهری باید انتظار بیشتری بکشیم.

G5

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه