تصاویری از سنسور Touch ID آیفون6 منتشر شد. | مقاله آی تی

تصاویری از سنسور Touch ID آیفون6 منتشر شد.

- تیر ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2102

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ip6-touchid-1

 

تا به امروز تصاویری بسیاری از ظاهر آیفون6 منتشر شده و همچنین شاهد انتشار تصاویر از این گوشی هوشمند کمپانی اپل در دوسایز 4.7 اینچی و 5.5 اینچی بودیم،حال به نظر میرسد از نظر لودهندگان به اندازه کافی تصویر از ظاهر این گوشی منتشر شده وحالا نوبت به تصاویری از قطعات داخلی این گوشی است.

با تازگی تصاویر جدیدی منتشر شده که به گفته انتشار دهندگان این تصاویر مربوط به سنسور Touch ID گوشی آیفون6 است که در بالا می بینید.با توجه به مقایسه سنسور آیفون6 با آیفون 5 اس می توان گفت تغییرات ظاهری زیادی در سنسور جدید اعمال نشده به جز چند تغییر کوچک که در کابل ارتباطی قابل مشاهده است.البته نمی توان براساس این تصاویر از میزان پیشرفت نسل جدید سنسور Touch ID گوشی آیفون حرفی زد. ولی شکی در این موضوع که اپل درصدد بهبود عملکرد این سنسور است،وجود ندارد،همچنین ممکن است در نرم افزار کنترل سنسور هم تغییراتی به وجود آورد.

باتوجه به اینکه اپل در کنفرانس معرفی ای او اس8 API مربوط به فناوری تاچ آی دی را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد می توان این پیش بینی را انجام داد که این کمپانی قصد توسعه ی هر چه بیشتر این فناوری را دارد.

براساس شایعات گفته شده که سنسور Touch ID آیفون6 از دقت و سرعت عملکردی بهتری نسبت به آیفون5اس برخوردار است

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه