iphone6 و سرگرم شدن کاربران با تصاویرش | مقاله آی تی

iphone6 و سرگرم شدن کاربران با تصاویرش

- تیر ۱۹, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2065

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

iPhone-6-rear-cover-in-silver-and-black

 

انگار بازار داغ تصاویر iphone6 تمامی ندارد،به تازگی تصاویر جدیدی از این پرچمدار هنوز معرفی نشده آیفون 🙂 منتشر شده که دوبار تیتر روزنامه ها و وبسایت های خبری درزمینه تکنولوژی شده است.در این تصاویر از قاب پشت iphone6 عکس هایی منتشر شده است.در ادامه تصاویر بیشتری خواهید دید.

iPhone-6-rear-cover-in-silver-and-black (1)

 

این تصاویر توسط  کمپانی  Feld & Volk فاش شده است،این کمپانی در کشور روسیه قرار دارد و همچنین به مدت 6 سال مسئول فروش گوشی های لوکس آیفون(گوشی هایی از جنس طلا و نقره)بوده است.بین این تصاویر با سایر تصاویری که در گذشته منتشر شده است تفاوت مهمی وجود دارد که آن هم معتبر بودن این تصاویر است و می توان گفت 99 درصد این احتمال وجود دارد که این تصاویر اصلی مربوط به iphone6 باشد.

iPhone-6-rear-cover-in-silver-and-black (2)

 

باتوجه به این تصاویر میتوان گفت iphone6 هم از یک بدنه ی تماما فلزی برخوردار است،البته نسبت به آیفون های قبلی باریک تر و ظریف تر است.همچنین دکمه های پاور و ولوم گوشی هم کمی کشیده تر هستند.کناره های قاب هم مثل همیشه گرد و منحنی شکل می باشند.

iPhone-6-rear-cover-in-silver-and-black (3)

 

با توجه به این تصاویر میتوان گفت که قاب آیفون هنوز به طور کامل طراحی نشده است چراکه  محل قرار گیری دوربین،میکروفون و فلاش تعیین شده اما برش نخورده است. iphone6  پاییز امسال معرفی خواهد شد پس همچنان باید منتظر معرفی رسمی این محصول باشیم تا تصاویر اصلی این گوشی هوشمند را ببینیم.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه