شایعاتی تازه در مورد iphone6 | مقاله آی تی

شایعاتی تازه در مورد iphone6

- تیر ۱۱, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=1922

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

iphone6-new-newsپرچمدار جدید کمپانی اپل در بازار تلفن های هوشمند در پاییز امسال به طور رسمی معرفی خواهد شد.از زمان معرفی غیر رسمی iphone6 به عنوان نسل جدید تلفن های هوشمند کمپانی اپل اخبار و شایعات فراوانی در مورد این تلفن هوشمند منتشر شده است از جمله این که احتمالا این گوشی در دو انددازه 4.7 اینچی و 5.5 اینچی عرضه خواهد شد،که البته هنوز این خبر تأیید یا رد نشده است.در جدیدترین شایعات و اخبار که د مورد iphone6 منتشر شده،گفته شده که این تلفن هوشمند با صفحه نمایش خمیده و آرم اپل درخشان مانند مک بوک ها معرفی خواهد شد،که در مورد خبر اول می توان گفت کمی دور از انتظار است.

خبر تولید آیفون جدید با صفحه نمایش خمیده و آرم اپل درخشان نخستین بار توسط نشریه ی خبری ژاپنی nikkei در روز دوشنبه منتشر شد.تا به حال تصاویر بسیاری از این تلفن هوشمند منتشر شده که بین همه ی آنها یک وجه اشتراک وجود دارد،آن هم وجود شیار های پلاستیکی درون بدنه فلزی iphone6 است.به گفته نشریه nikkei نمی توان هیچ کدام از این طرح ها را به iphone6 نسبت داد و احتمالا آیفون نهایی ظاهری شبیه به آیفون 5 اس داشته باشد.

در مورد وجود آرم درخشان در آیفون پیش از این هم شایعاتی منتشر شده بود اما با تأیید وجود چنین چیزی در iphone6 توسط نشریه nikkei احتمال وجود آرم درخشان بیش از پیش به واقعیت نزدیک می شود.

دور از انتظار ترین شایعه منتشر شده وجود یک صفحه نمایش خمیده در iphone6 است که باورکردنش کمی سخت است.به گفته ی nikkei این تلفن هوشمند صفحه نمایش خمیده ای مانند جی فلکس ال جی دارد.

تمام اخباری که تا به امروز در مورد iphone6 منتشر شده توسط اپل تأیید یا رد نشده و می توان گفت هنوز در دسته شایعات قرار دارند،برای دیدن آیفون نهایی باید تا پاییز امسال صبر کرد.

 

 

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه