شایعاتی تازه در مورد آیفون 5.5 اینچی:تا سال 2015 عرضه نخواهد شد. | مقاله آی تی

شایعاتی تازه در مورد آیفون 5.5 اینچی:تا سال 2015 عرضه نخواهد شد.

- تیر ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2084

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

9mp_iphone6_render_backdetails-copy

 

براساس گفته های مینگ چی کو،تحلیل گر موسسه KGI ، شایعاتی در مورد آیفون 6 با اندازه 5.5 اینچ منتشر شده ،این تحلیل گر اعلام کرده که براساس محدودیت های موجود در چرخه ی تولید آیفون 6 با صفحه نمایش 5.5 اینچ،عرضه این محصول با تاخیر مواجه خواهد شد.

طبق گفته های این تحلیل گر گوشی هوشمند 5.5 اینچی آیفون برای تأمین برخی از قطعات دچار مشکل شده که این قطعات شامل پنل لمسی و همچنین عرضه ی این محصول در رنگ های متفاوت است.اون همچنین اعلام کرده که زمان تاخی این محصول ممکن است دوماه طول بکشد وحتی این امکان وجود دارد که زمان عرضه ی این محصول به سال 2015 منتقل شود.

این سخنان مینگ چی کو در مورد آیفون 5.5 اینچی است: ((عقیده ما بر این نظر استوار است که آیفون 5.5 اینچی در طول چند قطعه از جمله صفحه نمایش لمسی و تولید قاب فلزی در رنگ های مختلف با مشکلاتی روبه رو است که بزرگ شدن اندازه این گوشی این مشکلات را افزایش داده است.همچنین از نظر فنی نیز نمی توان این انتظار را داشت که آیفون مجهز به صفحه نمایش کریستال یاقوتی بتواند از تست های سقوط و مقاومت در برابر پرتاب به موفقیت برسد. طبق پیش بینی های ما آیفون 5.5 اینچی احتمالا در پایان سال 2014 عرضه خواهد شد.اگر این محصول در سال 2014 روانه بازار شود.احتمالا در نیمه ی دوم سه ماه چهارم سال جاری میلادی زمان معرفی رسمی آن باشد و همچنین در نخستین عرضه،بین 15 تا 20 میلیون از این دستگاه عرضه خواهد شد.))

علاوه بر گمانه زنی های مینگ چی کو در مورد آیفون 5.5 اینچی،او در مورد آی واچ اپل نیز پیش بینی هایی داشته و گفته که این ساعت هوشمند مجهز به صفحه نمایش کریستال یاقوتی خواهد بود و همچنین درنوامبر سال جاری عرضه خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه