آپدیت سوم نسخه بتا ios8 منتشر شد | مقاله آی تی

آپدیت سوم نسخه بتا ios8 منتشر شد

- تیر ۱۸, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2048

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ios8-beta3

 

اولین نسخه بتا سیستم عامل ios8 در دوم ژوئن منتشر شد ومطابق انتظارات دومین بروزرسانی این نسخه نیز دوهفته بعد ارائه گردید.روز گذشته نیز سومین بروزرسانی نسخه بتا ios8 هم منتشر شد که با این برزورسانی تعدادی از باگ های موجود در ios8 رفع شده اند.برای دانستن بیشتر ادامه مطلب را دنبال کنید.

در جدیدترین بروزرسانی ios8 beta درکنار رفع تعدادی از باگ های موجود در این سیستم عامل تعدادی آیتم تازه نیز ارائه شده است.با وجود این که ios8 beta و بروزرسانی های آن برای توسعه دهندگان به صورت آزمایشی منتشر شده است اما تعدادی از کاربربن نیز از این پلتفرم جدید آیفون استفاده می کنند و بنابراین رفع تعدادی از باگ ها برای کاربران عادی هم می تواند خبر خیلی خوبی باشد.

این بروزرسانی در ابتدا به صورت یک بروزرسانی OTA (بروزرسانی از طریق امواج) برای توسعه دهندگان منتشر شده بود اما روز گذشته به صورت رسمی  از طریق پرتال توسعه‌ دهندگان اپل برای دانلود توسط کاربران عادی هم قرار داده شد.

چون این بروزرسانی به تازگی منتشر شده هنوز اطلاعات بیشتری در مورد آن دردسترس نیست،بعد ازبررسی های کامل اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه