نسخه نهایی ios 8 منتشر شد. | مقاله آی تی

نسخه نهایی ios 8 منتشر شد.

- شهریور ۲۸, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2882

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

نسخه نهایی ios 8

نسخه نهایی ios 8

بعد از مدت ها انتشار نسخه آزمایشی ios 8 بالاخره چهارشنبه همین هفته یعنی دو روز پیش نسخه اصلی و نهایی ios 8 منتشر شد و برای همه ی کاربران برای دانلود در دسترس قرار گرفت.

نسخه نهایی ios 8 برای دستگاه های آیفون 4s  و آیپد 2 به بالا و همچنین آیپد مینی و آیپاد تاچ نسل پنجم قابل دریافت و بروز رسانی است.در ios 8 قابلیت جالبی با نام Handoff وجود دارد که فقط با نسخه‌ی Mac OS X Yosemite و کامپیوترهای مک کار می توان از این قابلیت استفاده کرد.کار Handoff همگام کردن فعالیت های کاربر بین کامپیوتر مبتنی بر یوسمیتی و دستگاه های مجهز به ios 8 است.

نسخه نهایی ios 8 حدود 1.5 گیگابایت حجم دارد پس قبل از برزورسانی دستگاه خود به این نسخه از ios مطمئن باشید که حداقل 2 گیگابایت فضای خالی در دستگاه های ios خود دارید. برای دریافت ios 8 هم می توانید به صورت مستقیم و از طریق بخش Software updates در قسمت تنظیمات و بخش General اقدام کنید و همچنین می توانید به صورت غیر مستقیم و از طریق نرم افزار itunes بر روی کامپیوتر خود دریافت کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه