نسخه beta 4 سیستم عامل ios 8 منتشر شد. | مقاله آی تی

نسخه beta 4 سیستم عامل ios 8 منتشر شد.

- تیر ۳۱, ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2193

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ios 8 beta4

ios 8 beta4

بعد از گذشت تقریبا دو هفته مثل همیشه نوبت انشار شماره 4 نسخه آزمایشی ios 8 فرارسید و اپل نیز طبق عادت همیشه این نسخه را امروز منتشر کرد.

در این نسخه مثل نسخه های پیشین تغییراتی به وجود آمده تعدادی از و باگ ها و مشکلات موجود برطرف شده و سیستم عامل در بخش های مختلفی بهبود کارایی داشته است.این بروز رسانی به دو صورت در دسترس کاربران قرار گرفته: بهصورت OTA و همچنین از طریق iOS Developer Center .از جمله تغییرات به وجود آمده در این نسخه از ios 8 طراحی دوباره بخش control center ،ظاهر شدن بخش جدید در تنظیمات گوشی که این بخش Display & Brightness نام دارد که مستقل از بخش Wallpaper picker است و همچنین یک آیکون Home data در بخش privacy قرار داده شده است.نرم افزار Bug reporter که به صورت پیشفرض در سستم عامل نصب بود در این نسخه حذف شده است.پیشرفت هایی در قسمت تنظیمات پیان رسانی سیستم عامل به وجود آمده است و همچنین توییک هایی در بخش بوک مارک مرورگر safari و تنظیمات کیبرد ایجاد شده است.

میتوان بیشترین پیشرفت را در ارائه برنامه ای به نام Tipe  دید،این برنامه به صور ت هفتگی کاربر را راهنمایی می کند تا چطور از سیستم عامل ios 8 استفاده کند.این برنامه نیز مانند برخی از برنامه های پیشفرض این سیستم عامل قابل حذف نمی باشد.

بازدیدکنندگان وبسایت مقاله آی تی می توانند با مراجعه به لینک زیر در وبسایت ما ثبت نام کنند تا در آینده از امکاناتی که مخصوص کاربران ارائه خواهد شد استفاده نمایند.

لینک ثبت نام در سایت:

it-research.i.ir/register

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه