تعرفه های اینترنت موبایل اوپراتور های ایرانسل و همراه اول کاهش خواهد یافت. | مقاله آی تی

تعرفه های اینترنت موبایل اوپراتور های ایرانسل و همراه اول کاهش خواهد یافت.

- شهریور ۷, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2595

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

تعرفه ها اینترنت موبایل

با دریافت پروانه اینترنت موبایل نسل سه و بالاتر توسط دو اوپراتور ایرانسل و همراه اول کاربران این دو اوپراتور آماده استقبال از این سرویس هستند اما تعرفه های زیاد اینترنت این دو اوپراتور نارضایتی کاربران را دربرداشته بود ،اما در محاسبه خبرنگار بخش فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس با محمود واعظی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شده که تعرفه ها کاهش خواهد یافت.

در این مصاحبه آقای واعظی اظهار کرد که با ارتقاء پروانه اپراتورهای موبایل به نسل ۳ و بالاتر، تغییری در تعرفه‌های مکالمه و پیامک ایجاد نمی‌شود و در ادامه نیز اعلام کرد که تنها تعرفه اینترنت این دو اپراتور کاهش می‌یابد و قیمت هر کیلوبایت اینترنت از ۵ ریال در سرویس GPRS به ۰٫۵ ریال در سرویس ۳G تغییر می‌‌کند همچنین تاکید کرد:وی تاکید کرد: با ارائه سرویس ۳G از سوی اپراتور اول و دوم تلفن‌همراه، قیمت دیتای این دو اپراتور مانند قیمت دیتای اپراتور سوم تلفن‌همراه کشور محاسبه خواهد شد.

منبع: خبر گزاری فارس

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه