htc-w8

 

evleaks در حساب توییتر خود در روز گذشته خبری از انتشار تلفن ویندوز فونی جدید اچ تی سی و ورایزون منتشر کرد.این تلفن ویندوز فون جدید اچ تی سی W8 نام دارد و از نسخه 8.1 ویندوز فون بهره خواهد برد.

طبق اخبار منتشر شده این گوشی ویندوز فونی شباهت زیادی به گوشی اندرویدی اچ تی سی ONE M8  دارد و از فناوری های استفاده شده در این گوشی نیز بهره برده است.

پس از انتشار دو تلفن ویندوز فونی اچ تی سی با نام های 8X و 8S تا کنون اچ تی سی تلفن ویندوز فونی جدیدی منتشر نکرده است و حال پس از گذشت مدت زیادی از عرضه دو نسخه قبلی تلفن ویندوز فونی خود قصد معرفی یک تلفن ویندوز فونی  جدید با مشخصات و سخت افزار قدرتمندی را دارد.بر اساس گفته های حساب توییتر evleaks این تلفن ویندوز فونی در سه ماه سوم میلادی به طور رسمی معرفی و روانه بازار خواهد شد.

W8 مجهز به اسپیکر های بوم ساوند که در تلفن اندرویدی ام 8 نیز استفاده شده است می باشد و همچنین از تکنولوژی Duo Camera اچ تی سی نیز بهره خواهد برد.

این تلفن ویندوز فونی که از نسخه 8.1 ویندوز فون استفاده میکند با  سخت‌افزاری مبتنی بر معماری A9 آرم ارائه خواهد شد.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات این تلفن ویندوز فونی منتشر نشده است.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما