مشخصات ابتدایی تلفن ویندوز فونی جدید اچ تی سی لورفت! | مقاله آی تی

مشخصات ابتدایی تلفن ویندوز فونی جدید اچ تی سی لورفت!

- خرداد ۱۲, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=1437

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

htc-w8

 

evleaks در حساب توییتر خود در روز گذشته خبری از انتشار تلفن ویندوز فونی جدید اچ تی سی و ورایزون منتشر کرد.این تلفن ویندوز فون جدید اچ تی سی W8 نام دارد و از نسخه 8.1 ویندوز فون بهره خواهد برد.

طبق اخبار منتشر شده این گوشی ویندوز فونی شباهت زیادی به گوشی اندرویدی اچ تی سی ONE M8  دارد و از فناوری های استفاده شده در این گوشی نیز بهره برده است.

پس از انتشار دو تلفن ویندوز فونی اچ تی سی با نام های 8X و 8S تا کنون اچ تی سی تلفن ویندوز فونی جدیدی منتشر نکرده است و حال پس از گذشت مدت زیادی از عرضه دو نسخه قبلی تلفن ویندوز فونی خود قصد معرفی یک تلفن ویندوز فونی  جدید با مشخصات و سخت افزار قدرتمندی را دارد.بر اساس گفته های حساب توییتر evleaks این تلفن ویندوز فونی در سه ماه سوم میلادی به طور رسمی معرفی و روانه بازار خواهد شد.

W8 مجهز به اسپیکر های بوم ساوند که در تلفن اندرویدی ام 8 نیز استفاده شده است می باشد و همچنین از تکنولوژی Duo Camera اچ تی سی نیز بهره خواهد برد.

این تلفن ویندوز فونی که از نسخه 8.1 ویندوز فون استفاده میکند با  سخت‌افزاری مبتنی بر معماری A9 آرم ارائه خواهد شد.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات این تلفن ویندوز فونی منتشر نشده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه