HTC one M8 اینبار با سیستم عامل ویندوزفون وارد اروپا می شود | مقاله آی تی

HTC one M8 اینبار با سیستم عامل ویندوزفون وارد اروپا می شود

- مرداد ۱۱, ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۹ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2332

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

HTC one M8 for Windows

HTC one M8 for Windows

در  هفته ی گذشته شایعاتی مبنی بر عرضه گوشی هوشمند HTC one M8 تحت سیستم عامل ویندوز فون و با نام HTC one M8 for windows در خبرگزاری های مختلف منتشر شد.روز گذشته هم اخباری مربوط به زمان عرضه این گوشی منتشر شد که در آن اعلام شد این گوشی در تاریخ 30 مرداد به صورت اختصاصی برای اوپراتور ورایزون عرضه خواهد شدو همچنین بعد مدت کوتاهی وارد بازار اروپا خواهد شد.

طبق اخبار و شایعات اخیر کمپانی اچ تی سی مجوز های مربوط به وای فای را دریافت کرده که در صورت انتشار مجوز های دیگر مشخصات فنی و زمان عرضه رسمی این گوشی به صورت دقیق اعلام خواهد شد،همچنین طبق شایعات این گوشی احتمالا عرضه ی جهانی هم خواهد داشت.

در مجوز های صادر شده برای این گوشی علاوه بر عرضه ی اختصاصی توسط ورایزون در بازار آمریکا جزئیاتی وجود دارد که احتمال عرضه این گوشی برای بازار های اروپا را قوت می بخشد از جمله پشتیبانی از باند های 4 ، 3 و 7 که معمولا در اروپا استفاده می شود در کنار باند های 4 و LTE 13 که کاربرد بالایی در ایالت متحده دارند.مشخصات فنی این گوشی هنوز مشخص نشده ولی به احتمال زیاد نسخه ویندوز فونی مشخصاتی شبیه به نسخه اندرویدی HTC One M8 خواهد داشت.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه