HTC one M8 for Windows

HTC one M8 for Windows

در  هفته ی گذشته شایعاتی مبنی بر عرضه گوشی هوشمند HTC one M8 تحت سیستم عامل ویندوز فون و با نام HTC one M8 for windows در خبرگزاری های مختلف منتشر شد.روز گذشته هم اخباری مربوط به زمان عرضه این گوشی منتشر شد که در آن اعلام شد این گوشی در تاریخ 30 مرداد به صورت اختصاصی برای اوپراتور ورایزون عرضه خواهد شدو همچنین بعد مدت کوتاهی وارد بازار اروپا خواهد شد.

طبق اخبار و شایعات اخیر کمپانی اچ تی سی مجوز های مربوط به وای فای را دریافت کرده که در صورت انتشار مجوز های دیگر مشخصات فنی و زمان عرضه رسمی این گوشی به صورت دقیق اعلام خواهد شد،همچنین طبق شایعات این گوشی احتمالا عرضه ی جهانی هم خواهد داشت.

در مجوز های صادر شده برای این گوشی علاوه بر عرضه ی اختصاصی توسط ورایزون در بازار آمریکا جزئیاتی وجود دارد که احتمال عرضه این گوشی برای بازار های اروپا را قوت می بخشد از جمله پشتیبانی از باند های 4 ، 3 و 7 که معمولا در اروپا استفاده می شود در کنار باند های 4 و LTE 13 که کاربرد بالایی در ایالت متحده دارند.مشخصات فنی این گوشی هنوز مشخص نشده ولی به احتمال زیاد نسخه ویندوز فونی مشخصاتی شبیه به نسخه اندرویدی HTC One M8 خواهد داشت.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما