اولین نسخه از اندروید ام منتشر شد. | مقاله آی تی

- تیر ۱۹, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰ ۱ دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=5019

Android M

Android M

بالاخره پس از صرف مدتی زمان گوگل اولین آپدیت آزمایشی اندروید ام را برای دستگاه های نکسوسی خود بصورت OTA منتشرکرد.نسخه‌ی جدید سیستم عامل اندروید گوگل در اواخر ما می و در کنفرانس I/O 2015 معرفی شد و گوگل نیز مانور زیادی به‌خصوص دربحث باتری روی آن داد.همچنین گوگل وعده‌داد که دو نسخه ازمایشی و بتا از اندروید ام را پیش از معرفی نسخه نهایی برای دستگاه‌های نکسوس خود منتشر خواهدکرد.زمان این دو آپدیت نیز اواخر جون و جولای گفته شده‌بود.

اما بالاخره با کمی تاخیر گوگل امروز توانست تا اولین آپدیت از اندروید ام را امروز بصورت OTA منتشر کند.البته شما می‌توانید خودتان اقدام به دانلود مستقیم آن کنید اما بهتر است صبر کنید تا دستگاه نکسوس‌تان شما را باخبر کند و آن را بصورت OTA دریافت‌کنید.

گوگل حدس میزند که تمامی دستگاه‌های نکسوس تا چندروز آینده آن را دریافت خواهندکرد.دستگاه‌هایی که آپدیت اول بتا را دریافت خواهندکرد شامل نکسوس5 ال‌جی،نکسوس6 موتورولا،نکسوس7 ایسوس و نکسوس9 اچ‌تی‌سی خواهدبود.

در آخر نیز باید گفت که نسخه نهایی اندروید ام در پاییز امسال معرفی خواهدشد و پس از آن باید منتظر شرکت‌ها باشیم تا گوشی‌های خود را آپدیت کنند.

نظرشما راجع به اندروید ام چیست؟قابلیت‌های جدید و بهینه‌سازی‌هایش را دوست دارید یا خیر؟نظر خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

یک دیدگاه
  • اندرويد ام

    مرداد ۴, ۱۳۹۴

    […] اولین نسخه از اندروید ام منتشر شد. | مقاله آی تی […]

    پاسخ دادن