فروش عمومی عینک‌ های گوگل در ۲۶ فرودین ماه به مدت یک روز شروع می‌شود | مقاله آی تی

فروش عمومی عینک‌ های گوگل در ۲۶ فرودین ماه به مدت یک روز شروع می‌شود

- فروردین ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=874

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

عینک گوگل

عینک گوگل

تا به امروز، تعداد کسانی که موفق شده باشند دنیا را از منظر عینک‌ های گوگل تماشا کنند، چندان زیاد نبوده‌اند. چرا که یا باید جزئی از توسعه‌دهندگانی بوده باشید که در کنفرانس I/O گوگل شرکت کرده باشید یا اینکه از آن دسته افراد خوش‌شانسی که به عنوان دوست این توسعه‌دهندگان محسوب شده و از طریق آن‌ها دعوت به خرید این محصول شده باشید. اما گوگل فرصتی را برای عموم مردم ایجاد کرده تا امکان خرید این گجت هوشمند را داشته باشند. اما فرصت خرید تنها ۲۴ ساعت ادامه دارد.

بر اساس خبری که گوگل منتشر نموده است، هر فردی که ۱۵۰۰ دلار و یک آدرس در کشور آمریکا داشته باشد، در روز ۲۶ فرودین می‌تواند برای خرید یک عینک گوگل به سایت گوگل مراجعه کند.

همچنین طبق اعلام گوگل، برای فروش عینک‌ ها محدودیت وجود دارد. حالا اینکه این محدودیت چیست و چگونه اعمال خواهد شد، موضوعی است که هنوز به روشنی اعلام نشده و باید تا روز ۲۶ فروردین برای رسیدن به پاسخ آن منتظر بمانیم.

همچنین مشخص نیست که در آینده امکان خرید مجدد به وجود خواهد آمد یا اینکه کاربران خارج از آمریکا نیز امکان خرید در دفعات بعد را پیدا خواهند نمود یا خیر.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه