محصول جدید با نام G Stylus جایگزینی برای VU ال جی | مقاله آی تی

محصول جدید با نام G Stylus جایگزینی برای VU ال جی

- تیر ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=1915

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

OptimsuVUII

 

بعد از اینکه سامسونگ فبلت های گلکسی نوت را برای نوت برداری وارد بازار تلفن های هوشمند کرد و این تلفن ها محبوبیت بالایی پیدا کردند کمپانی ال جی هم تصمیم گرفت که وارد این رقابت شود و با معرفی گوشی های سری VU وارد بازار این نوع فبلت ها شد.

ال جی در ابتدا گوشی های Optimus VU را درسال 2012 معرفی کرد،بعد از آن در جریان رویداد IFA 2012 سری بعدی یعنی VU II و در زور های پایانی سپتامبر 2013 هم آخرین فبلت خود در این گروه را با نام VU 3 معرفی نمود.گرچه این نوع فبلت ها هم تاحدودی مانند سری نوت سامسونگ بودند اما دو تفاوت بزرگ بین این دو نوع فبلت وجود داشت،اول اینکه گوشی های ال جی قلم نداشتند و دوم ابعاد تصویر فبلت های ال جی 4:3 بود.

به تازگی وبسایت evleaks در توییتر خود مطلب جدیدری منتشر کرده که در آن اعلام شده که کمپانی ال جی احتمالا سری گوشی های VU را با G Stylus جایگزین خواهد کرد.اگر چنین اتفاقی رخ دهد ما فقط شاهد تغییر نام این فبلت ها نیستیم بلکه شاهد فبلت های جدیدی هستیم که از یک قلم دیجیتایزر هم بهره مند هستند.گجتی که احتمالا مورد استقبال خیلی از کاربران این نوع فبلت ها قرار خواهد گرفت.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه