شایعه : فاکسکان تولید کننده تلفن بعدی نوکیا خواهد بود. | مقاله آی تی

- تیر ۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=4667

نوکیا

نوکیا

نوکیا دوباره قصد برگشتن به بازار موبایل را دارد،بازاری که این شرکت مدتی رتبه اول را به خود اختصاص داده بود.زمان زیادی از برتری نوکیا نسبت به رقیبان پرقدرت خود می گذرد.این شرکت قصد دارد دوباره به عرصه خود باز گردد و اسمارت فون های خود را در سال 2016 تولید کند،بهتر است بگوییم که نوکیا قصد طراحی تلفن های هوشمند خود را دارد و تولید را به یک شریک تجاری دیگر می‌سپارد.

هنوز نامی از این شرکت برده نشده است ولی به نقل از منابع مرتبط این شرکت تجاری احتمالا فاکسکان خواهد بود.این شرکت تبلت N1 نوکیا را هم که محبوبیت زیادی داشته است تولید کرده‌ و جای هیچ شکی را برای نوکیا نگذاشته است.

نوکیا امیدوار است که بتواند مانند گذشته موفق باشد و جایگاه خود را با تولید تلفن های عالی در دنیای اسمارت فون ها محکم سازد.

برخی از کشورهای اروپایی و دو کشور چین و هند اولین کشورهایی هستند که شاهد اولین موبایل اندرویدی نوکیا خواهند بود.این کودک نوپا که انگار دوباره متولد شده است زمان زیادی برای بزرگ شدن و فراگیر شدن می‌خواهد پس نمی‌توان شاهد موبایل هایی با سطح کیفی بسیار عالی بود ولی باید منتظرماند تا دستاورد جدید نوکیا را مشاهده کنیم.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه