اولین دستگاه های سامسونگ که از اوایل سال 2016 به اندروید مارشمالو بروزرسانی خواهند شد. | مقاله آی تی

اولین دستگاه های سامسونگ که از اوایل سال 2016 به اندروید مارشمالو بروزرسانی خواهند شد.

- مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۴ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=6334

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Android Marshmallow On Devices Samsung

Android Marshmallow On Devices Samsung

با وجود اینکه کمپانی سامسونگ سخت مشغول کار بر روی اندروید 5.1.1 برای انتشار بروزرسانی های مختلف دستگاه های خود است اما طبق اخباری که اخیراً منتشر شده،این کمپانی برنامه هایی برای بروزرسانی اولین گجت های خود به اندروید نسخه 6.0 ( اندروید مارشمالو ) را در نظر دارد.

نسخه جدید سیستم عامل اندروید با خود ویژگی های جدیدی هم به ارمغان می آورد که از جمله آن می توان به صرفه جویی در انرژی،پشتیبان گیری خودکار و … اشاره کرد که این موارد می تواند مورد توجه کاربران بسیاری قرار گیرد،به همین منظور کمپانی سامسونگ به خاطر ارزش قائل شدن بری کاربرانش قصد دارد بروزرسانی هایی برای برخی از دستگاه های خود آماده کند.

طبق خبری که از طرف یکی از لو دهندگاه منتشر شده،کمپانی سامسونگ اولین دسته از گجت هایی که قرار است بروزرسانی اندروید مارشمالو را دریافت کنند،مشخص کرده است.متاسفانه منبع دقیقی برای این ادعا وجود ندارد اما از آنجایی که این دستگاه ها جزء محصولات بالارده سامسونگ محسوب می شوند تا حدود می توان این خبر را تآیید کرد،همچنین گفته شده این بروزرسانی در اوایل سال 2016 برای این گجت ها منتشر خواهد شد.

لیست دستگاه هایی که بروزرسانی اندروید مارشمالو را دریافت خواهند کرد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه