سرانجام برند نوکیا چه خواهد شد؟ | مقاله آی تی

سرانجام برند نوکیا چه خواهد شد؟

- تیر ۸, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=1862

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

nexusae0_nokia-logo

 

چند ماهی است که از خرید کمپانی نوکیا توسط مایکروسافت گذشته و هنوز برای خیلی از افراد چه کاربران محصولات نوکیا ،چه کاربران محصولات مایکروسافت و چه کاربران محصولات سایر برند ها این سوال وجود دارد که سر انجام برند و کمپانی نوکیا چه خواهد شد،آیا برند مایکروسافت جایگزین این برند خواهد شد یا هم چنان حصولاتی با نام نوکیا تولید خواهد شد،در ادامه مطلب می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم.

طبق اطلاعاتی که از حساب توییتر و وبسایت evleaks منتشر شده مایکروسافت قصد عوض کردن نام و برند نوکیا را ندارد و تلاش می کند همچنان برند نوکیا را برای استفاده در تلفن های بکار بگیرد و می توان تاحدودی به جواب این سوال رسید که تلفن های هوشمندی که قرار است توسط مایکروسافت تولید شود با برند نوکیا تولید خواهد شد و محصولاتی با نام نوکیا هم چنان پا به بازار رقابت تلفن های هوشمند خواهند گذاشت.

در ادامه این خبر ها گفته شده که مایکروسافت قصد دارد برند لومیا را جایگزین برند سرفیس کند که چندان قابل قبول نیست، در خوب بودن تلفن های هوشمند لومیا شکی نیست اما در بازار تبلت ها نوکیا نوکیا تاحدودی جایگاهی ندارد اما سرفیس های مایکروسافت که چیزی بین تبلت ها و اولترا بوک ها هستند از جایگاه مناسبی برخوردارند و همچنین مایکروسافت تا به حال میلیون ها دلار صرف تبلت های سرفیس خود کرده و خارج کردن این برند از بین تولیدکنندگان تبلت تاحدودی غیر عاقلانه مسوب میشود.

image128

 

هنوز این اخبار و شایعات توسط مایکروسافت تأیید یا رد نشده و باید منتظر ماند تا خبر نهایی منتشر شود و مشخص شود که مایکروسافت با نام و برند نوکیا و محصولاتش چه خواهد کرد ولی اگر این خبر ها تأیید شوند اخبار خوش حال کننده ای برای طرفداران نوکیا خواهند بود.

nokia-by-microsoft

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه