کمپانی MSI به طور رسمی مادربرد های سری ECO را معرفی کرد. | مقاله آی تی

- تیر ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=2095

46cd660c-e74c-4381-b08f-f7c362e2e63d

مادربرد های سری ECO از جدید ترین مادربرد های کمپانی MSI است که ماه گذشته در کنفرانس کامپوتکس از آن ها سخن به میان آمد. در این مادربرد ها قابلیت هایی در نظر گرفته شده که بدون کوچکترین افت کارایی،مصرف انرژی را تا 40 درصد کاهش می دهد.

در این سری مادربرد های MSI قابلیت های کاربردی وجود دارد،از جمله این که می توان در تنظیمات بایوس قابلیت های کم اهمیت را غیر فعال کرد همچنین نرم افار تحت ویندوز MSI برای مادربرد های سری ECO این توانایی را دارد تا به صورت خودکار برق رسانی به بخش های سخت افزاریِ وظایف غیر ضروری  را قطع کند.به طور مثال زمانی که کاربراز پورت های USB یا ETHERNET و گذر گاه های SATA و PCI یا سایر ورودی و خروجی ها صوتی و تصویری استفاده نمی کند،می توان آن ها را در حالت خاموش قرار دهد.براساس گفته ها کمپانی MSI مبنای اصلی طراحی های این سری مادربرد ها بر استفاده کم و وبهینه از انرژی بدون کوچک ترین آسیبی به کارایی یا سلامت دستگاه قرار داده شده است.

فعلا فقط سه مدل از سری مادربرد های MSI با نام های H97M ECO، B85M ECO و H81M ECO  که به ترتیب از چیپست‌های کنترلی H87، B85 و H81 اینتل استفاده می کنند وهمچنین قابلیت پشتیبانی  از آخرین نسل پردازنده‌های این شرکت که از سری S یا T (مدل‌های کم مصرف) هستند را دارا می باشند.


  • برچسب ها
  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه