Discovery S1

Discovery S1

آیا گوشی های اچ تی سی EVO 3D و ال جی Optimus 3D ( در کشور آمریکا با نام LG Thrill 4G شناخته می شود) به یاد می آورید؟ هر دو این گوشی ها مجهز به صفحه نمایش سه بعدی بدون نیاز به عینک بودند اما هر دو این گوشی های سه بعدی از کیفیتی کمتر از روزولوشن اچ دی برخوردار بودند،رزولوشن گوشی EVO 3D به صورت 540 در 960 پیکسل بود و رزولوشن گوشی Optimus 3D نیز 480 در 800 پیکسل.اکنون شرکت VKWorld موفق به تولید نخستین تلفن هوشمندی شده که مجهز به صفحه نمایش سه بعدی با رزولوشن 3D می باشد.

دیسکاری اس1

تلفن هوشمند Discovery S1 مجهز به یک صفحه نمایش 5.5 اینچی با پوشش محافظ گوریلا گلس 3 می باشد.رزولوشن این صفحه نمایش 128- در 720 پیکسل با تراکم پیکسلی 267 ppi می باشد.در کنار این ویژگی ها صفحه نمایش گوشی Discovery S1 یک صفحه نمایش سه بعدی بدون نیاز به عینک می باشد که علاوه بر این،نخستین صفحه نمایش سه بعدی با اندازه 5.5 اینچی و رزولوشن اچ دی است که بر روی یک تلفن هوشمند قرار گرفته.

VKWorld Discovery S1

گوشی های اچ تی سی EVO 3D و ال جی Optimus 3D محصولات جالی بودند و امکان تماشای 3 بعدی ویدئو های خاصی از یوتیوب را برای کاربر فراهم می کردند.همچنین به کاربر امکان می دادند که با کمک دوربین های مجهز به لنز دوگانه این گوشی ها به ثبت تصاویر سه بعدی بپردازند.(هیچ نشانه ای از وجود دوربین مجهز به لنز دوگانه در گوشی Discovery S1 وجود ندارد.)البته در آن زمان برخی از کاربران بعد از استفاده از گوشی های ذکر شده دچار حالت تهوع و سرگیجه می شدند.با این حال از زمان معرفی این دو گوشی سال های زیادی می گذرد و حال باید ببینیم این تکنولوژی در سال های اخیر تا کجا پیشرفت کرده است.

هنوز حرفی از زمان معرفی این محصول و همچنین قیمت احتمالی آن گفته نشده،پس فعلا باید منتظر اخبار جدیدتر از گوشی Discovery S1 باشیم.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما