یک توسعه دهنده، اپل واچ را برای اجرای watch face های سفارشی هک کرد. | مقاله آی تی

یک توسعه دهنده، اپل واچ را برای اجرای watch face های سفارشی هک کرد.

- شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=6355

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

اپل واچ

اپل واچ

در Watch OS 2 کمپانی اپل دسترسی های کمی به کاربران می دهد تا بتوانند صفحه های مختلفی که به صورت پیش فرض بر روی آن نصب است استفاده نمایند.اما متاسفانه این شرکت به شما اجازه نمی دهد که صفحه های سفارشی خود را بر روی این ساعت هوشمند نصب نمایید و از آن ها استفاده کنید.البته اگر شما هم همانند حمزه سود هستید دیگر قوانینی برای عدم دسترسی شما به تنظیمات مختلف وجود ندارد.

سود یک توسعه دهنده ios می باشد که اخیرا ویدئویی در حساب کاربری ود منتشر کرده است.در این ویدئو یک اپل واچ وجود دارد که در حال اجرای صفحه های ساعت سفارشی این شخص می باشد.

Apple Watch

او حتی در این ویدئو نشان می دهد که چگونه صفحه های سفارشی خود را برای اجرا در این ساعت هوشمند استفاده نمایید.این قضیه به سایر توسعه دهندگان این ایده را می دهد واچ فیس های خود را توسعه دهند.البته اگر اپل چنین اجازه ای به توسعه دهندگان بدهد که اگر چنین اجازه ای وجود داشت کاربران دسترسی های بیشتری برای سفارشی سازی ساعت اپل خود می داشتند.

اپل واچ

اگر شما هم چنین توانایی دارید و قصد دارید سفارشی سازی های بیشتری بر روی ساعت هوشمند اپل واچ خود انجام دهید می توانید سورس کد های Sood را مورد استفاده قرار دهید و از وبسایت GitHub دریافت نمایید.البته باید خیلی مراقب باشید،چرا ممکن است در اثر اجرای برنامه ای اشتباه اپل واچ شما از کار بیوفتد.اگر قصد انجام این کار را دارید با Watch OS 2 نیاز خواهید داشت.

امیدواریم اپل خود در آینده این دسترسی ها را برای کاربر مجاز نماید.این امکان بر روی ساعت های هوشمند تحت اندروید ویر وجود دارد که یکی از برتری های این ساعت ها محسوب می شود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه