Venue 8 7000 Series باریکترین تبلت دنیا | مقاله آی تی

Venue 8 7000 Series باریکترین تبلت دنیا

- شهریور ۲۱, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۵ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2824

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

تبلت  Dell Venue 8 7000 Series

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

هرساله شرکت اینتل انجمی با نام انجمن توسعه دهندگان در سانفرانسیسکو برگزار می کند که برخی از تولیدکنندگان محصولات تکنولوژی در این انجمن شرکت می کنند و محصولات جدید خود را معرفی می کنند،در انجمن توسعه دهندگان امسال در سانفرانسیسکو،کمپانی دل از تبلت جدید خود با نام Venue 8 7000 Series رونمایی کرد که باریک ترین تبلت دنیا می باشد.

این تبلت حدود 6 میلی متر ضخامت دارد که باریکترین تبلت ساخته شده تا به امروز می باشد،با وجود این ضخامت کم،تبلت  Venue 8 7000 Series  دارای یک صفحه نمایش 8 اینچی می باشد که این تبلت را به یک محصول ایده آل تبدیل کرده است.صفحه نمایش مورد استفاد در این تبلت از نوع OLED بوده و رزولوشن آن 2K می باشد.این محصول که در ان انجمن معرفی شد جزء دستگاه ای اولیه می باشد وهنوز به طور کامل آماده استفاده نیست به همین دلیل این تبلت در دست حضار قرار نگرفت،بنا بر گفته کمپانی دل،این شرکت در حال بررسی رفع تمام نواقص احتمالی موجود تبلت  Venue 8 7000 Series می باشد.

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

این تبلت از همه ی جهات باریک می باشد و دارای حاشیه های باریکی است،تنها قسمت ضخیم این تبلت قسمت پایینی آن است که محل قرارگیری اسپیکر ها و همچنین دوربین جلوی تبلت می باشد. در خصوص مشخصات فنی نیز باید گفت که هنوز مشخصات فنی این تبلت به طور کامل اعلام نشده و فقط چند شایعه در خصوص وجود وای فای با پشتیبانی 802.11a/b/g/n و همچنین احتمال وجود ارتباط 4G LTE اعلام شده است.

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

همان طور که گفتیم مشخصات فنی این تبلت هنوط اعلام نشده و به همین دلیل قیمت و زمان عرضه آن نیز هنوز مشخص نشده است.اما شایعاتی وجود دارد که تبلت  Venue 8 7000 Series در تعطیلات سال نو میلادی روانه بازار خواهد شد.

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

تبلت Dell Venue 8 7000 Series

نظر شما در مورد این تبلت چیه؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه