نمایشگر جدید کمپانی دل با نام U3415W معرفی شد. | مقاله آی تی

- شهریور ۸, ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۲ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=2616

Dell Monitor U3415W

Dell Monitor U3415W

روز گذشته کمپانی دل از نمایشگر جدید خود با نام U3415W رونمایی کرد،این نمایشگر یک مانیتور خمیده در اندازه 34 اینچی می باشد و اولین نمایشگر منحنی شکل تولید شده توسط کمپانی دل می باشد.

این نمایشگر با اندازه 34 اینچ و رزولوشن 3440 در 1440 ( WQHD ) می باشد. که این رزولوشن توانایی ارائه تصویر 21 در 9 را دارا می باشد.کمپانی دل در خصوص این نمایشگر اعلام کرد که U3415W برای گیمیر ها طراحی شده و سبک طراحی آن به گونه ای است که کاربران هنگامی بازی مجبور نباشند سر خود به منظور دنبال کردن کارکتر بازی خیلی حرکت دهند.

این مانیتور مجهز به درگاه های ورودی HDMI 2.0، MHL، DisplayPort و mini DisplayPort می باشد همچنین یک اسپیکر دو کاناله 9 وات برای این نمایشگر در نظر گرفته شده است.پایه ی نمایشگر U3415W قابل تنظیم در زاویه های مختلف می باشد.

از جمله ویژگی های جالب مانیتور های جدید طراحی شده توسط کمپانی دل اتصال آن ها به یکدیگر و ساختن یک نمایشگر و تصویر واحد است که با این کار می توان چند نمایشگر در سایز کوچک را به هم متصل کرده و نمایشگری با اندازه بزرگتر به وجود آورد.

این نمایشگر از ماه آینده وارد بازار چین خواهد شد و بعد از مدت کوتاهی در سایر بازار های جهان هم عرضه خواهد شد.قیمت این نمایشگر هنوز مشخص نشده است.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه