موتو ایکس جدید دو نسخه خواهد داشت. | مقاله آی تی

- تیر ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=5300

موتورولا

موتورولا

به شما گفتیم که موتورولا به‌زودی و در روز 6ام مرداد مراسم معرفی گوشی‌های جدیدش را برگزار خواهد کرد و دعوت‌نامه‌های آن را نیز ارسال کرده‌است.حال امروز این شرکت در یک کار جالب دو نسخه بودن پرچمدارش،موتو ایکس را تایید کرده‌است.

قبلا نیز درمورد دو نسخه‌ای بودن موتو ایکس شنیده بودیم و امروز هم تایید شد.موتو ایکس 5.2 اینچی یک بردار 5.7 اینچی هم خواهد داشت تا آن را همراهی کند.البته با قابلیت‌های بیشتری چون ضد آب و ضد شوک بودن.البته این نسخه یه‌صورت محدود و تنها برای اپراتور ورایزون عرضه خواهد شد.

موتو ایکس

امروز موتورولا با انتشار یک تصویر و استفاده از یک ایده‌ی جالب و خلاقانه این شایعه را تایید کرده‌است.در قسمت پایینی تصویر با رنگ مشکی و دستی نوشته شده است،XGX,moto که این نشان می‌دهد ما در مراسم 6ام مرداد شاهد معرفی سه گوشی خواهیم بود:نسل سوم موتو ایکس(X)،نسل سوم موتو جی(G)،نسخه بزرگتر آن(X)!کاری بسیار جالب و خلاقانه!

البته گفته می‌شود موتورولا این‌بار می‌خواهد در مراسم نسخه جدید دروید خود را نیز معرفی کند.باید صبر کرد و منتظر چیزهای جالب‌تری راجع به این مراسم بود تا چیزهای بیشتری هم مشخص و معلوم شود.البته فاصله‌ی زیادی تا آن نمانده‌ است.

نظر شما راجع به این مراسم چیست؟موتورولا موفقمی‌شود همچون گذشته فروش خوبی را داشته باشد؟نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه