نسخه نقره ای گوشی بلک بری پاسپورت

نسخه نقره ای گوشی بلک بری پاسپورت

به تازگی تصویری منتسب به کمپانی بلک بری به بیرون درز کرده که طبق گزارشات این تصویر مربوط به نسخه سیلور(نقره ای) تلفن هوشمند بلک بری پاسپورت می باشد.در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه نقره ای بلک بری پاسپورت از طراحی و شکل زیباتر و بهتری نسبت به نسخه اصلی این گوشی برخوردار است که دلیل اصلی آن می تواند استفاده از بدنه آلومینیومی در این تلفن هوشمند باشد.

طبق گزرشات CrackBerry ،نسخه نقره ای گوشی بلک بری پاسپورت در واقع همان تلفن هوشمند بلک بری دالاس می باشد که پیشتر شایعات زیادی از آن این گوشی به بیرون درز کرده بود.اطلاعات زیادی از این گوشی در دسترس نیست و هنوز مشخص نشده که با چه قیمتی و در چه کشورهایی به فروش خواهد رسید.

هر چند پیش بینی می شود که این تلفن هوشمند همانند نسخه اصلی بلک بری پاسپورت به یک صفحه نمایش 4.5 اینچی مجهز شود،همچنین شایعات خبر از استفاده از پردازنده 4 هسته ای اسنپدراگون اسنپدراگون 801 به همراه 3 گیگابایت حافظه ی رم و دوربین 13 مگاپیکسلی در پشت گوشی می دهند.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما