معرفی صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی AMOLED با کیفیت QHD و بالاترین رزولوشن تا به امروز! | مقاله آی تی

معرفی صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی AMOLED با کیفیت QHD و بالاترین رزولوشن تا به امروز!

- فروردین ۲۲, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=860

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شرکت AUO صفحه نمایش OLED ساخته شده خود برای گوشی‌های هوشمند با کیفیت QHD و بالاترین رزولوشن تا به امروز یعنی ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل را معرفی کرد که با تراکم پیکسلی ۵۱۳ پیکسل در هر اینچ قرار است تجربه تماشای تصاویر شگفت‌آوری را به دنیای تلفن همراه اضافه کند.

این صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی AMOLED تنها ۰٫۵۷ میلیمتر ضخامت دارد و البته این شرکت تنها در بالابردن رزولوشن خود را نشان نداده و قابلیت لمسی این صفحه نمایش را نیز تقویت کرده و قابلیت لمس ده نقطه‌ای را بهبود بخشیده‌اند که به شما اجازه استفاده همزمان از دو دست برای استفاده راحت‌تر از گوشی هوشمند شما را می‌دهد.

AUO-makes-highest-resolution-AMOLED-screen-to-date

شرکت AUO همچنین از برنامه‌ریزی خود برای رونمایی از محصولات خود در بخش ساعت‌های هوشمند و وجود یک صفحه نمایش ۱٫۷ اینچی AMOLED  در بخش توسعه محصولات خود خبر داده است. مطمئنا می‌دانید که استفاده از صفحه‌ نمایش‌های AMOLED در ساعت‌های هوشمند باعث کاهش قابل توجهی در مصرف باطری ساعت‌های هوشمند خواهد شد.

صرف‌نظر از صفحه نمایش‌های این شرکت برای محصولات قابل حمل، این شرکت همچنین به‌زودی از صفحه نمایش LCD خمیده خود برای تلویزیون‌های ۴K با زاویه دید بالا رونمایی خواهد کرد.

اما در واقع مهمترین محصول اتی این شرکت همان صفحه نمایش‌های QHD AMOLED  با بالاترین رزولوشن تا به امروز خواهند بود که برای گوشی‌های هوشمند امروزی که به لطف استفاده از صفحه نمایش‌های بزرگ خود مصرف باطری بیشتری دارند استفاده از این صفحه نمایش‌ها مزیت بزرگی به حساب می‌آید. باطری را که کنار بگذاریم لذت بازی کردن در چنین صفحه نمایشی مطمئنا انتظار برای عرضه گوشی‌هایی با این صفحه نمایش شیرین‌تر خواهد بود!

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه