ساعت هوشمند ایسوس در نمایشگاه IFA | مقاله آی تی

ساعت هوشمند ایسوس در نمایشگاه IFA

- مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2455

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

ساعت هوشمند ایسوس

ساعت هوشمند ایسوس

امسال کمپانی های بسیاری دست به تولید ساعت هوشمند زدند،از جمله کمپانی هایی نظیر سامسونگ،ال جی،موتورولا و حتی اچ پی،در جدید اخبار منتشر شده از دنیای ساعت های هوشمند اعلام شده که کمپانی ایسوس هم نیز قصد تولید ساعت هوشمند خود را دارد که این ساعت هوشمند تحت سیستم عامل Android Wear خواهد بود.

طبق بیانیه ای که مدیر عامل کمپانی ایسوس منتشر کرده این ساعت هوشمند در نمایشگاه IFA 2014 به طور رسمی معرفی خواهد شد.  آقای Focus Taiwan در این بیانیه اعلام کرده است که ساعت هوشمند ساخت ایسوس در نمایشگاه IFA که ماه آینده در برلین برگزار خواهد شد معرفی می شود،در این بیاینه همچنین گفته شده که این ساعت هوشمند از سیستم عامل Android Wear استفاده خواهد.

ساعت هوشمند ایسوس

ساعت هوشمند ایسوس

علاوه بر ساعت هوشمند ایسوس ،ساعت هوشمند کمپانی موتورولا نیز در نمایشگاه IFA 2014 معرفی خواهد شد،پس در این نمایشگاه باید شاهد گرم بودن بازار ساعت های هوشمند باشیم،هنوز نام و مشخصات فنی این ساعت هوشمند اعلام نشده است،امیدواریم در روزهای آتی اخبار بیشتری از این ساعت هوشمند منتشر شود.

می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه IFA 2014 که ماه آینده برگزار می شود را از اینجا دنبال کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه