معرفی ساعت هوشمند Arrow | مقاله آی تی

معرفی ساعت هوشمند Arrow

- تیر ۱۵, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2016

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

arrw-smartwatch-front-rear-970x548-c

 

روزانه تکنولوژی های جدید زیادی پا به عرصه رقابت می گذارند،حدود یک سال است که ساعت های هوشمند هم وارد وارد این رقابت شده اند و محصولات خوبی در این زمینه تا به امروز معرفی شده است.البته بعد آمدن سیستم عامل Android Wear این محصولات توسعه بهتری پیدا کرده اند.به تازگی ساعت هوشمند جدیدی تحت سیستم عامل Android Wear توسط کمپانی Arrow معرفی شده که باسایر ساعت های هوشمند مجهز به این سیستم عامل تفاوت های اساسی دارد که در ادامه درباره این تفاوت ها بحث خواهیم کرد.

arrow-smartwatch-front-970x548-c

 

صفحه نمایش این ساعت هوشمند مانند ساعت هوشمند موتورولا دایره ای می باشد اما با ساعت هوشمند Arrow می توان مکالمات تلفنی را هم انجام داد.علاوه بر این ویژگی جالب ویژگی بسیار جالب تری هم در این ساعت وجود دارد که این ساعت هوشمند را از سایر هم نوعان خود متفاوت کرده است،آن هم وجود یک دوربین با  قابلیت چرخش 360 درجه در این ساعت هوشمند است .

arrow-smartwatch-front-notification-970x548-c

 

گرچه کمپانی سامسونگ هم در ساعت هوشمند Galaxy Gear 2 نیز دوربینی قرار داده است اما ساعت هوشمند Arrow با ویژگی جالبتر یعنی 360 درجه بودن دوربین،این کار را انجام داده،این دوربین به روی یک حاشیه چرخان در دور صفحه نمایش قرار گرفته و با چرخیدن این حاشیه،دوربین یک ناحیه 360 درجه را پشتیبانی میکند.همچنین این کمپانی اعلام نموده که در حال آزمایش برای قرار دادن یک دوربین 8 مگاپیکسلی با قابلیت تصویر برداری HD بر روی ساعت هوشمند خود است.

arrow-smartwatch-wireless-charging-970x548-c

 

هنوز اطلاعات کاملی از مشخصات این ساعت هوشمند موجود نیست و در مورد سیستم عامل هم هنوز مشخص نشده که آیا از Android Wear استفاده خواهد کرد یا خیر احتمال استفاده از این سیستم عامل در ساعت هوشمند Arrow بسیار بالا می باشد به همین دلیل ما سیستم عامل قابل استفاده در این محصول را همان Android Wear در نظر گرفته ایم.از دیگر احتمالات می توان از وجود امکان شارژ بی سیم، GPS ،پخش کننده موسیقی و تعدادی امکانات دیگر نام برد.

ویدئویی از این ساعت هوشمند منتشر شده که می توانید این ویدئو را در زیر ببینید.

[jwplayer mediaid=”2021″]

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه