شایعاتی تازه درباره نسخه جدید آی مک های اپل به بیرون درز کرد. | مقاله آی تی

شایعاتی تازه درباره نسخه جدید آی مک های اپل به بیرون درز کرد.

- مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۶ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=5920

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

آی مک اپل

آی مک اپل

طبق شایعاتی که اخیراً منتشر شده انتظار می رود نسخه های جدید آی مک اپل تا پایان سه ماهه ی سوم سال 2015 معرفی شوند.این شایعه از طرف یکی از معتبرترین منابع نزدیک به اپل می باشد که پیشتر نیز پیش بینی های درست زیادی در مورد اپل داشته است.در ادامه با ما همراه باشید.

در گزارشی که به تازگی از سوی یک منبع معتبر منتشر شده،کمپانی اپل قصد دارد نسخه های جدید آی مک خود را تا پایان سه ماهه ی سوم سال 2015 معرفی کند،همچنین در این گزارش اعلام شده ای مک های جدید اپل از صفحه نمایشی با کیفیت بالاتر و همچنین پردازنده ای قوی تر برخوردار خواهند بود.

مینگ چی کو یکی از تحلیل گران بخش امنیتی KGI در یادداشتی که اخیرا برای سرمایه گذاران ارسال کرده اعلام نموده که در نسل جدید آی مک های اپل از یک  ماده فسفر مانند در صفحه نمایش آن به منظور افزایش اشباع رنگ استفاده شده است.او در یادداشت خود چنین نوشته است:

ما باور داریم اپل مدل های جدیدی از آی مک های خود را در سه ماهه ی سوم سال 2015 معرفی خواهد کرد که در آن به نقاط کلیدی در فروش این محصولات مانند پردازنده قوی تر و صفحه نمایش بهتر و با کیفبت تر توجه ویژه ای شده است.ما پیش بینی می کنیم که در پنل LED این آی مک ها از یک نوع ماده فسفر مانند با نام KSF به منظور افزایش اشباع رنگ در صفحه نمایش این محصولات،استفاده شده است.

این تحلیلگر همچنین پیش بینی کرده کمپانی اپل به موفقیت های خوبی در فروش نسل جدید آی مک های خود خواهد رسید و در سه ماهه سوم 2015 بیش از یک میلیون از این دستگاه را خواهد فروخت.

با همه این تفاسیر آقای مینگ چی کو حرفی از افزایش رزولوشن iMac های 21.5 اینچی به  Retina 5K نزده است.این کمپانی تاکنون فقط آی مک های 27 اینچی خود را به صفحه نمایش رتینا مجهز کرده است.

همچنین برخی از شایعات احتمال می دهند که کمپانی اپل منتظر معرفی نسل جدید پردازنده های intel می باشد تا در محصولات جدید خود از این پردازنده ها بهره ببرد و آن ها به طرز چشمگیری ارتقاء دهد چرا که استفاده از پردازنده های Broadwell و Skylake اینتل می تواند ارتقاء خوبی برای نسل جدید iMac های اپل باشد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه