نسخه جدید سیستم عامل Fire OS با نام Sangria معرفی شد. | مقاله آی تی

نسخه جدید سیستم عامل Fire OS با نام Sangria معرفی شد.

- شهریور ۲۸, ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲ بدون دیدگاه - http://it-research.ir/?p=2885

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Fire OS 4 - Sangria

Fire OS 4 – Sangria

شرکت آمازون روز گذشته نسخه 4 سیستم عامل Fire OS را با نام Sangria برای تبلت ها و تلفن های هوشمند معرفی کرد،این نسخه بر پایه‌ی اندروید ۴.۴ کیت‌کت طراحی شده اما به مانند نسخه های قبلی به خاطر تغییرات فراوان ایجاد شده توسط آمازون بر روی این سیستم عامل، Sangria چهره ای بسیار متفاوت با اندروید کیت کت دارد.

در این نسخه صفحه تنظیمات و قسمت های مختلف سیستم عامل مانند بخش موزیک،نرم افزار ها و بخش ویدئو ها طراحی کاملا متفاوتی داشته اند و می توان گفت طراحی ویژه آمازون را به خود گرفته اند.این نسخه از Fire OS قرا است با نسل چهارم تبلت های آمازون منتشر شود و همچنین به زودی برای نسل سوم تبلت های این کمپانی قابل دریافت خواهد بود.

Fire OS 4 از قابلیت جدید و جالبی برخوردار است که آن پشتیبانی از پروفایل ها می باشد.به این صورت که هر شخصی بر روی یک دستگاه مجهز به این نسخه از Fire OS می تواند صفحه خانگی خود را داشته باشد و بر روی صفحه خانگی خود بدون مشکل و در کنار هم با مشخصات اختصاصی از نرم‌افزارهای مختلف در دستگاه استفاده کنند.

در این نسخه از سیستم عامل Fire OS برخی قابلیت ها نیز تغییر کرده اند و اسم و ویژگی های جدید به دست آورده اند همچنین تعدادی از قابلیت هایی که در گوشی های هوشمند مجهز به Fire OS وجود داشت اما در تبلت های مبتنی بر این سیستم عامل نبود،در نسخه جدید به تبلت ها هم اضافه شده است.

در Sangria تعدادی اپلیکیشن جدید نیز به صورت پیش فرض نصب خواهند بود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه