Acer Predator 8

Acer Predator 8

به تازگی کمپانی ایسر با همکاری شرکت اینتل از یک تبلت اندرویدی گیمینگ رونمایی کرده که نخستین تبلت اندرویدی گیمینگ مجهز به پردازنده Atom X7 ساخت اینتل می باشد.این تبلت با نام Predator 8 شناخته می شود.

کمپانی ایسر در خصوص معرفی ایت تبلت چنین گفته:

به عقیده ما و شرکت اینتل بازی کردن بر روی دستگاه هایی نظیر تلفن های هوشمند و تبلت ها مستلزم داشتن پردازنده ای قدرتمند است تا لذت بازی را دو چندان کند.در همین راستا کمپانی ایسر با همکاری شرکت اینتل تصمیم گرفته نخستین تبلت گیمینگ مجهز به پردازنده قدرتمند Atom X7 اینتل را که از سیستم عامل اندروید استفاده می کند،معرفی کند.

Predator 8

پردازنده مورد استفاده در تبلت Predator 8 پردازنده ی اتم X7 ساخت اینتل با لیتوگرافی 14 نانومتری به همراه 4 هسته ی پردازشی با فرکانس کاری 1.6 گیگاهرتز تا 2.3 گیگاهرتز می باشد.

این تبلت از یک صفحه نمایش 8 اینچی استفاده می کند اما ایسر حرفی از رزولوشن این صفحه نمایش نزده است.پردازنده گرافیکی مورد استفاده در تبلت Predator 8 نیز پردازنده گرافیکی نسل هشتم ساخت اینتل است.

ایسر

کمپانی ایسر هنوز جزئیاتی از مشخصات سخت افزاری این تبلت ارائه نکرده است اما طبق برخی احتمالات این گجت در ماه های زمستان سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

acer

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما