3 گوشی برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد! | مقاله آی تی

- دی ۲۱, ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۲ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=154

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

3 گوشی برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد!

3 گوشی برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد!

چندی پیش، ۱۰ گوشی برتر سال ۲۰۱۳ را معرفی کردیم و از شما عزیزان خواستیم تا بهترین مدل را انتخاب کنید. در طرف مقابل، از تعدادی کارشناسان زبده آی‌تی نیز این نظر سنجی را به صورت موازی انجام دادیم تا آن‌ها بنا به تخصص و عملکرد گوشی‌ها، به آن‌ها نمراتی را اعطا کنند. سپس با میانگین امتیازات کاربران و کارشناسان، ۳ گوشی زیر به عنوان برترن مدل‌های سال ۲۰۱۳ انتخاب شدند و جوایز طلایی، نقره‌ای و برنزی آی‌تی‌رسان را از آن خود کردند.

نشان طلایی آی‌تی‌رسان

ال‌جی G2

LG G2

LG G2

این مدل پیشرفته ال‌جی موفق شد تا با برترین گوشی از نظر کاربران انتخاب شود و امتیاز کامل ۱۰ را به همین خاطر دریافت کند. از سوی دیگر، کارشناسان ما نمره 8.4 را به این مدل اعطا کردند تا G2 بتواند با کسب امتیاز نهایی 9.2، با اقتدار نشان طلایی آی‌تی‌رسان را بر گردن بیاویزد.

نشان نقره‌ای آی‌تی‌رسان

سونی اکسپریا زد1

Xperia Z1

Xperia Z1

ظاهرا پرچمدار این روزهای سونی، محبوبیت زیادی نیز بین کاربران دارد، چرا که توانست با جایگیری در رتبه دوم، 9 امتیاز از کاربران دریافت کند. از سوی دیگر، کارشناسان امتیاز 7.6 را به این دستگاه دادند تا با کسب نمره 8.3، موفق به دریافت نشان نقره‌ای آی‌تی‌رسان شود.

نشان برنزی آی‌تی‌رسان

اپل آیفون 5اس

iphone 5S

iphone 5S

آخرین محصول اپل با آنکه دچار تغییر شگرفی نسبت به نسخه قبلی نشد، اما همچنان یک گوشی محبوب باقی ماند. این مدل از کاربران امتیاز 7 را گرفت و کارشناسان به آن امتیاز 7.9 را اعطا کردند تا با کسب عدد 7.45، نشان برنزی آی‌تی‌رسان را از آن خود کند.

منبع: آی تی رسان

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه