۳ فبلت برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد! | مقاله آی تی

- دی ۲۱, ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۲ بدون دیدگاه - لینک کوتاه: http://it-research.ir/?p=161

۳ فبلت برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد!

۳ فبلت برتر سال ۲۰۱۳ معرفی شد!

چندی پیش، ۱۰ فبلت برتر سال ۲۰۱۳ را معرفی کردیم و از شما عزیزان خواستیم تا بهترین مدل را انتخاب کنید. در طرف مقابل، از تعدادی کارشناسان زبده آی‌تی نیز این نظر سنجی را به صورت موازی انجام دادیم تا آن‌ها بنا به تخصص و عملکرد گوشی‌ها، نمراتی را اعطا کنند. سپس با میانگین امتیازات کاربران و کارشناسان، ۳ فبلت زیر به عنوان برترن مدل‌های سال ۲۰۱۳ انتخاب شدند و نشان‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی آی‌تی‌رسان را از آن خود کردند.

نشان طلایی

سامسونگ گلکسی نوت 3

Galaxy Note 3

Galaxy Note 3

این فبلت بسیار معروف سامسونگ، با آنکه در نظرسنجی بین کاربران، رتبه دوم را به خود اختصاص داد و نمره 9 گرفت، اما کارشناسان ما توجه ویژه‌ای به آن داشتند و توسط با کسب عدد 9.4، به میانگین 9.2 رسیده و مدال طلایی سال 2013 آی‌تی‌رسان را از آن خود کند.

نشان نقره‌ای

سونی اکسپریا زد اولترا

sony-medal

Xperia Z Ultra

این فبلت غول پیکر، محبوبیت بسیار زیادی بین کاربران دارد، به طوری که توانست با اختلافی اندک، عنوان دوست داشتنی‌ترین فبلت را از کاربران دریافت کرده و حایز امتیاز 10 شود. نمره‌ای که کارشناسان به این محصول سونی دادند، عدد 8.1 بود تا با میانگین 9.05، مدال نقره را بر گردن بیاویزد.

نشان برنزی

نوکیا لومیا 1520

Lumia 1520

Lumia 1520

نوکیا انقدر در ساخت این فلت هنر به خرج داد تا موفق شد آن را به یکی از سکوهای آی‌تی‌رسان برساند. این فبلت امتیاز 7 را از کاربران گرفت و نمره 7.8 از کارشناسان بر پیشانی آن حک شد تا با اندک اختلافی نسبت به G Flex ال‌جی و با امتیاز7.4، مدال برنز را تصاحب کند.

منبع : آی تی رسان


  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Google Plus Twitter Facebook Share

بدون دیدگاه